Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
UWAGA KOMUNIKAT PDF Drukuj Email
Wpisany przez W Lada   

KOMUNIKAT

 

Dyrektora Biura o organizacji pracy Podkarpackiej Izby Rolniczej w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego.

 

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia w dniu 13 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od 16 marca 2020 r. aż do odwołania biura Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku oraz Jarosławiu, Krośnie i Tarnobrzegu, w trosce o zdrowie osób zainteresowanych i pracowników, pozostaną nieczynne dla interesantów.

 

Podkarpacka Izba Rolnicza nie przerywa pracy i pracować będzie tak jak dotychczas w godz. 7.30 - 15.30. Kontakt będzie możliwy drogą elektroniczną, telefoniczną lub za pośrednictwem poczty. Wizyty osobiste w Podkarpackiej Izbie Rolniczej będą możliwe jedynie w przypadkach niecierpiących zwłoki, po uprzednim umówieniu telefonicznym.

 

Numery telefonów i adresy e-mail:

- siedziba Izby w Trzebownisku: (17) 871 40 78, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- biuro w Jarosławiu: (16) 627 30 01, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- biuro w Krośnie: (13) 432 74 85, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- biuro w Tarnobrzegu: 604 263 935, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dyrektor Biura

Wiesław Lada

 
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates