Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Wschodnioeuropejski Kongres „Trzoda 3.0 oraz V Narodowy Dzień Mlecznej Fermy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W imieniu firmy InConventus Group Sp. z o.o., informujemy hodowców trzody chlewnej i bydła mlecznego z województwa podkarpackiego o specjalistycznych wydarzeniach organizowanych przez nas w 2020 roku:

• „Wschodnioeuropejski Kongres „Trzoda 3.0” - 31 stycznia, Hotel 500, Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie. (pig-congress.com)

• „V Narodowy Dzień Mlecznej Fermy”. - 15 maja, Top Farms, Głubczyce, woj. opolskie. (farmdays.com.pl)

 

„Wschodnioeuropejski Kongres „Trzoda 3.0” skierowany jest do hodowców, producentów i lekarzy weterynarii działających w sektorze trzody chlewnej. Kongres stanowi platformę umożliwiającą wymianę doświadczeń oraz tworzy przestrzeń biznesową pozwalającą na nawiązanie nowych międzynarodowych kontaktów. Obecność zagranicznych prelegentów pozwoli na przedstawienie jeszcze szerszego zakresu tematycznego. Dla uczestników Kongresu przewidziane są trzy równoległe sesje, w ramach których poruszone będą aktualne problemy i wyzwania związane z hodowlą trzody chlewnej:

➢ Sesja 1 – Zarządzanie gospodarstwem oraz analiza rynku trzody chlewnej;

➢ Sesja 2 – Żywienie;

➢ Sesja 3 – Dobrostan (dedykowana lekarzom weterynarii).

V Narodowy Dzień Mlecznej Fermy stanowi dla hodowców oraz przedsiębiorców z branży mleczarskiej niepowtarzalną okazję do podniesienia swoich kwalifikacji, wymienienia się doświadczeniami oraz kontaktami z potencjalnymi kontrahentami, a co za tym idzie – rozwojem polskiego przemysłu mleczarskiego. Narodowy Dzień Mlecznej Fermy będzie składał się z trzech głównych elementów:

➢ części konferencyjnej, (Tematyką przewodnią będzie Ekonomia Produkcji),

➢ części praktycznej, tj. prezentacja maszyn do zbioru lucerny i traw,

➢ części praktycznej na gospodarstwie, tj. zwiedzania gospodarstwa oraz obecnych tam technologii.

 

Osoba do kontaktu: Magdalena Kalinka,

Tel. +48 733 137 222

E-mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates