Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Wykaz delegatów Rad Powiatowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Lp.

Powiat

Gmina

Członkowie Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej

Funkcja

1

Bieszcza­dzki

Czarna

Makowska Małgorzata

Członek RP

Mańko Włodzimierz

Członek RP

Lutowiska

Kozdęba Renata

Delegat na WZ

-

-

Ustrzyki D.

Jasion Jerzy

Przewodniczący RP

Woźny Artur

Członek RP

2

Brzozowski

Brzozów

Fiedeń Zbigniew

Członek RP

Rzepka Andrzej

Delegat na WZ

Domaradz

Domaradzki Stanisław

Członek RP

Dydnia

Pocałuń Elżbieta

Członek RP

Sąsiadek Stanisław

Członek RP

Haczów

Józefczyk Adam

Członek RP

Rymar Stanisław

Członek RP

Jasienica Rosielna

Walczak Ryszard

Członek RP

Nozdrzec

Toczek Kazimierz

Członek RP

Toczek Witold

Przewodniczący RP

3

Dębicki

Brzostek

Smagacz Zbigniew

Członek RP

Tyburowski Ryszard

Członek RP

Czarna

Majka Bogusław

Delegat na WZ

Kulas Jan

Członek RP

Dębica

Kosowski Stanisław

Członek RP

Kudła Kazimierz

Członek RP

Dębica - miasto

Kopala Ryszard

Członek RP

Jodłowa

Janiga Jan

Przewodniczący RP

Leja Marek

Członek RP

Pilzno

Papiernik Tomasz

Członek RP

Wojnarowski Jacek

Członek RP

Żyraków

Jaszcz Teodor

Członek RP

Stachnik Przemysław

Członek RP

4

Jarosławski

Chłopice

Gilowski Konrad

Członek RP

Jarosław

Perykasza Lucyna

Członek RP

Poćwierz Irena

Członek RP

Jarosław- miasto

Wąs Henryk

Członek RP

Laszki

Skrzypek Józef

Członek RP

Zawadzki Jan

Członek RP

Pawłosiów

Szczepański Marian

Przewodniczący RP

Pruchnik

Drapała Marek

Członek RP

Załucki Piotr

Członek RP

Radymno

Chudzik Aneta

Członek RP

Radecka Alina

Delegat na WZ

Radymno - miasto

Szyngiera Jarosław

Członek RP

Rokietnica

Winiarski Marek

Członek RP

Roźwienica

Dańczura Tomasz

Członek RP

Malec Michał

Członek RP

Wiązownica

Naspiński Edward

Członek RP

Tymcio Zygmunt

Członek RP

5

Jasielski

Brzyska

Śliż Zdzisław

Członek RP

Dębowiec

Czechowicz Mieczysław

Członek RP

Zoła Artur

Członek RP

Jasło

Gorgosz Wacław

Członek RP

Łochańska Stygar Anna

Członek RP

Jasło - miasto

Twarduś Józef

Członek RP

Kołaczyce

Dominik Stanisław

Członek RP

Krempna

Żarnowski Józef

Członek RP

Nowy Żmigród

Homlak Maria

Członek RP

Suski Piotr

Przewodniczący RP

Osiek Jasielski

Baciak Karol

Członek RP

Skołyszyn

Kędzior Piotr

Delegat na WZ

Machowski Robert

Członek RP

Tarnowiec

Grochowski Adam

Członek RP

Rosół Józef

Członek RP

6

Kolbuszowski

Cmolas

Fryc Leonard

Członek RP

Gul Anna

Członek RP

Dzikowiec

Panek Eugeniusz

Członek RP

Sito Jerzy

Delegat na WZ

Kolbuszowa

Opaliński Marek

Przewodniczący RP

Skowroński Jan

Członek RP

Majdan Królewski

Grosiak Krzysztof

Członek RP

Trawiński Kazimierz

Członek RP

Niwiska

Wilk Damian

Członek RP

Wilk Krzysztof

Członek RP

Raniżów

Stec Bronisław

Członek RP

Majcher Janusz

Członek RP

7

Krośnieński

Chorkówka

Wierdak Piotr

Członek RP

Capała Leon

Członek RP

Dukla

Dłużniewski Zbigniew

Przewodniczący RP

Markuszka Roman

Członek RP

Iwonicz Zdrój

Owsiany Jan

Członek RP

Jaśliska

Łątka Dorota

Członek RP

Jedlicze

Woźniak Jolanta

Członek RP

Lubaś Stanisław

Członek RP

Korczyna

Prajsnar Zbigniew

Członek RP

Wojnar Kazimierz

Członek RP

Krosno - miasto na prawach powiatu

Mercik Marek

Delegat na WZ

Krościenko Wyżne

Frydrych Jacek

Członek RP

Miejsce Piastowe

Słyś Józef

Członek RP

Parylak Danuta

Członek RP

Rymanów

Penar Wiesława

-

Stapiński Stanisław

Członek RP

Wojaszówka

Gajda Teresa

Członek RP

Jakubus Eugeniusz

Członek RP

8

Leski

Baligród

Dżoń-Leicht Marzena

Członek RP

Cisna

Krawiec Jacek

Członek RP

Lesko

Benewiat Bronisław

Delegat na WZ

Lupa Marek

Członek RP

Olszanica

Feresztyn Marian

Przewodniczący RP

Solina

Kusz Andrzej

Członek RP

Tyma Adam

Członek RP

9

Leżajski

Grodzisko Dolne

Dąbek Krzysztof

Członek RP

Matuszek Kazimierz

Przewodniczący RP

Kuryłówka

Socha Wiesław

Członek RP

Pietrycha Mieczysław

Członek RP

Leżajsk

Kołcz Jan

Członek RP

Terech Józef

Delegat na WZ

Leżajsk - miasto

Mendyk Marek

Członek RP

Nowa Sarzyna

Jagiełło Stanisław

Członek RP

Piech Tomasz

Członek RP

10

Lubaczowski

Cieszanów

Mazurkiewicz Jerzy

Członek RP

Smoliniec Piotr

Członek RP

Horyniec-Zdrój

Szawara Robert

Członek RP

Zaremba Ignacy

Delegat na WZ

Lubaczów

Bobecki Marian

Członek RP

Szwed Michał

Członek RP

Lubaczów - miasto

Słotwiński Zbigniew

Przewodniczący RP

Narol

Krawczyk Ryszard

Członek RP

Stopyra Marian

Członek RP

Oleszyce

Kruk Piotr

Członek RP

Sopel Leon

Członek RP

Stary Dzików

Wawrzyniec Julian

Członek RP

Ziętek Wiesław

Członek RP

Wielkie Oczy

Jacyk Piotr

Członek RP

Antoniów Stanisław

Członek RP

11

Łańcucki

Białobrzegi

Gromelski Ireneusz

Członek RP

Piekarz Stanisław

Delegat na WZ

Czarna

Brodziak Bolesław

Członek RP

Rejman Rafał

Członek RP

Łańcut

Bartman Stanisław

Przewodniczący RP

Filip Paweł

Członek RP

Łańcut - miasto

Wojnar Krzysztof

Członek RP

Markowa

Szpytma Jan

Członek RP

Bar Tadeusz

Członek RP

Rakszawa

Babiarz Czesław

Członek RP

Żołynia

Kołcz Franciszek

Członek RP

12

Mielecki

Borowa

Naprawa Wojciech

Przewodnicząca RP

Peret Janusz

Członek RP

Czermin

Bierzyński Józef

Członek RP

Myjak Marek

Członek RP

Gawłuszowice

Bukowski Leszek

Członek RP

Mielec

Ciejka Robert

Członek RP

Klich Andrzej

Członek RP

Mielec - miasto

Gąsiorek Robert

Członek RP

Padew Narodowa

Czaja Grzegorz

Członek RP

Sulik Andrzej

Członek RP

Przecław

Foltak Grażyna

Członek RP

Weryński Paweł

Członek RP

Radomyśl Wielki

Jołda Teresa

Delegat na WZ

Stopa Kazimiera

Członek RP

Tuszów Narodowy

Łącz Krystyna

Członek RP

Tarapata Paweł

Członek RP

Wadowice Górne

Kagan Stanisław

Członek RP

Trela Eugeniusz

Członek RP

13

Niżański

Harasiuki

Kłapiński Mieczysław

Członek RP

Szwedo Jan

Członek RP

Jarocin

Martyna Zbigniew

Członek RP

Walczak Józef

Przewodniczący RP

Jeżowe

Krzyś Henryk

Członek RP

Lesiczka Gabriel

Delegat na WZ

Krzeszów

Korona Jan

Członek RP

Pawełko Mirosław

Członek RP

Nisko

Cagara Piotr

Członek RP

Hausner Józefa

Członek RP

Rudnik n/Sanem

Burdzy Robert

Członek RP

Ulanów

Oleksak Stanisław

Członek RP

Wójtowicz Józef

Członek RP

14

Przemyski

Bircza

Demkiewicz Janusz

Członek RP

Segelin Antoni

Członek RP

Dubiecko

Brożyna Stefan

Członek RP

Tworzydło Tadeusz

Członek RP

Fredropol

Moskowicz Stefan

Członek RP

Pelc Rafał

Członek RP

Krasiczyn

Lenar Stanisław

Członek RP

Krzywcza

Minorowicz Krzysztof

Członek RP

Gierula Stanisław

Członek RP

Medyka

Tomaszewski Andrzej

Członek RP

Małachowski Dariusz

Członek RP

Orły

Dźwierzyński Aleksander

Członek RP

Herbut Janusz

Członek RP

Przemyśl

Finik Marcin

Członek RP

Małachowska Magdalena

Delegat na WZ

Przemyśl - miasto na prawach powiatu

Bojko Zbigniew

Przewodniczący RP

Stubno

Małachowski Jerzy

Członek RP

Pawłyna Andrzej

Członek RP

Żurawica

Sośnicki Józef

Członek RP

Mroczka Marian

Członek RP

15

Przeworski

Adamówka

Dyndał Marek

Członek RP

Lisik Bogusław

Członek RP

Gać

Mierzwa Zbigniew

Przewodniczący RP

Jawornik Polski

Bochnak Bartosz

Członek RP

Kańczuga

Mroziak Andrzej

Członek RP

Wołoszyn Jan

Członek RP

Przeworsk

Pieniążek Stanisław

Członek RP

Stępak Władysław

Członek RP

Przeworsk - miasto

Pieniążek Wojciech

Członek RP

Sieniawa

Ochab Edward

Członek RP

Woś Adam

Członek RP

Tryńcza

Horojdko Marian

Członek RP

Zięba Urszula

Członek RP

Zarzecze

Kubicki Wiesław

Delegat na WZ

Siupik Piotr

Członek RP

16

Ropczycko-Sędziszowski

Iwierzyce

Jakubiec Jerzy

Przewodniczący RP

Mędrygał Maksymilian

Członek RP

Ostrów

Myszkowski Krzysztof

Członek RP

Ożóg Grzegorz

Członek RP

Ropczyce

Madeja Bogdan

Członek RP

Marć Stanisław

Członek RP

Sędziszów Młp.

Dziuba Krzysztof

Członek RP

Toton Mariusz

Delegat na WZ

Wielopole Skrzyńskie

Raś Józef

Członek RP

Świstak Tomasz

Członek RP

17

Rzeszowski

Błażowa

-

Członek

Kuśnierz Tadeusz

Członek RP

Boguchwała

Opaliński Jerzy

Członek RP

Rewera Jan

Członek RP

Chmielnik

Witowski Tadeusz

Członek RP

Dynów

Hadam Franciszek

Członek RP

Wrotniak Jan

Członek RP

Dynów - miasto

Haryza Agnieszka

Członek RP

Głogów Młp.

Micał Zbigniew

Przewodniczący RP

Jodłowski Marek

Członek RP

Hyżne

Bukała Sławomir

Członek RP

Kamień

Majczak Stanisław

Członek RP

Sądej Henryk

Członek RP

Krasne

Maternia Alfred

Członek RP

Lubenia

Dudek Wiesław

Członek RP

Rzeszów - miasto na prawach powiatu

Walat Kazimierz

Członek RP

Sokołów Młp

Wiercioch Zbigniew

Członek RP

Kraska Anna

Delegat na WZ

Świlcza

Franczyk Ryszard

Członek RP

Rzeszutek Piotr

Członek RP

Trzebownisko

Bereś Zdzisław

Członek RP

Zdeb Hubert

Członek RP

Tyczyn

Ziarko Jan

Członek RP

18

Sanocki

Besko

Iżowski Adam

Delegat na WZ

Bukowsko

Drozd Bartosz

Członek RP

Majka Grzegorz

Członek RP

Komańcza

Macko Jan

Członek RP

Gałuszka Nina

Członek RP

Sanok

Czubek Marian

Członek RP

Stabryła Stanisław

Członek RP

Sanok - miasto

Figiel Andrzej

Członek RP

Tyrawa Wołoska

Gibała Stanisław

Członek RP

Zagórz

Fal Stanisław

Przewodniczący RP

Marcinik Marek

Członek RP

Zarszyn

Gajewski Franciszek

Członek RP

Kurpiel Lucyna

Członek RP

19

Stalowowolski

Bojanów

Olszowy Marek

Członek RP

Tryka Józef

Członek RP

Pysznica

Bąk Janusz

Członek RP

Szawara Andrzej

Członek RP

Radomyśl n/Sanem

Dudek Jacek

Członek RP

Wojewoda Henryk

Członek RP

Stalowa Wola

-

Członek RP

Zaklików

Kulpa Paweł

Członek RP

Tarnowski Czesław

Delegat na WZ

Zaleszany

Dutka Grzegorz

Członek RP

Paterek Władysław

Przewodniczący RP

20

Strzyżowski

Czudec

Bałchan Roman

Członek RP

Szczygieł Grzegorz

Członek RP

Frysztak

Jantoń Halina

Członek RP

Sułkowski Stanisław

Członek RP

Niebylec

Bator Jerzy

Przewodniczący RP

Kołucki Stanisław

Członek RP

Strzyżów

Midura Paweł

Członek RP

Fąfara Anna

Delegat na WZ

Wiśniowa

Kut Marcin

Członek RP

Ciołkosz Małgorzata

Członek RP

21

Tarnobrzeski

Baranów Sandomierski

Madej Ryszard

Członek RP

Tomanek Leszek

Przewodniczący RP

Gorzyce

Prażmowska Krystyna

Członek RP

Pyrkosz Wacław

Delegat na WZ

Grębów

Janeczko Eugeniusz

Członek RP

Pędziwiatr Robert

Członek RP

Nowa Dęba

Grocholski Mariusz

Członek RP

Tutka Jan

Członek RP

Tarnobrzeg - miasto na prawach powiatu

Madej Leszek

Członek RP

 
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates