Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Terminowość zgłoszeń zdarzeń zwierzęcych PDF Drukuj Email

W wielu przypadkach rolnicy nie dotrzymują ustawowych terminów zgłaszania zdarzeń zwierzęcych do biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zgodnie z ustawą o systemie identyfikacji zwierząt. Skutkiem tego jest nie tylko nieaktualność Centralnej Bazy Danych Systemu IRZ, ale może wpłynąć na obniżenie należnej płatności z tytułu dopłat bezpośrednich i wsparcia specjalnego do krów i owiec. Mając to na uwadze prosimy zapoznać się z treścią poniższego pliku.

Plik do pobrania IRZ

 
Półkolonia w Zarzeczu PDF Drukuj Email

kolonia

Od 9 do 20 lipca 2012r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu po raz drugi miała miejsce półkolonia, której organizatorem była Krajowa Rada Izb Rolniczych, a finansowali ją Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Gmina Zarzecze oraz rodzice uczestników. Półkolonia liczyła 122 uczestników w wieku od 6 do 16 lat z terenu gminy Zarzecze.

Półkolonia to aktywny i jedyny wypoczynek połączony z poznawaniem regionu, rozwijający twórcze myślenie i pracę zespołową, to także idealny czas dla dzieci, które po raz pierwszy były na półkolonii, jak również dla wszystkich, którzy chcieli ciekawie i aktywnie spędzić wakacyjny czas.

Więcej…
 
Zaproszenie ARR do udziału w spotkaniu informacyjnym PDF Drukuj Email

Agencja Rynku Rolnego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Branżowego Programu Promocji, które odbędzie się 20 lipca 2012 r. w siedzibie ARR przy ulicy Nowy Świat 6/12 w Warszawie. Więcej informacji na temat możliwości udziału w spotkaniu można znaleźć na stronie ARR pod LINKIEM

 
Nowe zasady oceny pomieszczeń przeznaczonych dla trzody chlewnej PDF Drukuj Email

zagroda

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi oceny przez powiatowych lekarzy weterynarii pomieszczeń oraz sprzętu wykorzystywanego do obsługi trzody chlewnej w złączonym poniżej piśmie wyjaśnione zostały zasady tolerancji jakimi mogą się kierować lekarze przy kontrolach dobrostanu zwierząt.

 

GIW - pismo do pobrania

 
Nowa rola zawodowa PDF Drukuj Email

W związku ze zbliżającym się zakończeniem realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Nowa rola zawodowa" informujemy, że pozostały ostatnie wolne miejsca dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje.

Więcej…
 
Dni Otwartych Drzwi - Boguchwała 2012 PDF Drukuj Email

DOD

23-24 czerwca 2012 roku Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Podkarpacka Izba Rolnicza wspólnie organizowali Dni Otwartych Drzwi - Boguchwała 2012. Impreza ta była połączona z Wystawą Zwierząt Hodowlanych i Wystawą Maszyn Rolniczych a także po raz pierwszy z Dniami Boguchwały.

Galeria zdjęć z DOD

 
«pierwszapoprzednia101102103104następnaostatnia»

Strona 101 z 104
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych