Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
KOWR czeka na zgłoszenia do „Bitwy Regionów” PDF Drukuj Email
Po ogromnym sukcesie piątej edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy do udziału w tegorocznej rywalizacji! Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

Więcej…
 
Komunikat o zmianie terminu konferencji PDF Drukuj Email

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Podkarpacka Izba Rolnicza w Trzebownisku podjęła decyzję o zmianie terminu konferencji nt. „Ograniczanie negatywnych skutków suszy w rolnictwie podkarpackim” zaplanowanej na 17 marca 2020 r. O nowym terminie konferencji Izba poinformuje po ustaniu zagrożenia epidemią koronawirusa w Polsce.

 
Zmiana terminu targów AGROTECH PDF Drukuj Email

W trosce o bezpieczeństwo gości, wystawców,  zwiedzających oraz mieszkańców regionu w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, po konsultacji z wojewodą świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem oraz prezydentem Kielc Bogdanem Wentą – Targi Kielce podjęły decyzję o przeniesieniu terminu targów AGROTECH oraz Las-Expo.

Nowy termin planowany jest na czerwiec 2020 r.

 
Odpowiedź MRiRW na wnioski z Rad Powiatowych PIR PDF Drukuj Email

Odpowiedź MRiRW na wnioski zgłoszone przez członków Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej w Kolbuszowej, Mielcu i Krośnie.

Wnioski i odpowiedź z MRiRW

 
MRiRW w sprawie przedłużenia naborów na działania inwestycyjne ARiMR PDF Drukuj Email

Odpowiedź MRiRW na wniosek Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej w sprawie przedłużenia naborów na działania inwestycyjne ARiMR

Odpowiedź MRiRW i wniosek KRIR

 
Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce ODWOŁANE PDF Drukuj Email

W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, w trosce o bezpieczeństwo uczestników podjęto decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa planowanej na 20-21 marca 2020 roku. Więcej informacji poniżej.

Komunikat Organizatorów

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 107
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych