Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Spotkanie Ministra Sawickiego z rolnikami województwa podkarpackiego PDF Drukuj Email

sawicki

W dniu 16 kwietnia br, na zaproszenie Stanisława Bartmana - Prezesa Podkarpackiej Izby Rolniczej, gościł w Boguchwale Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas swojej wizyty spotkał się z rolnikami - członkami izby rolniczej. Na miejscu odbyła się konferencja prasowa z udziałem lokalnych mediów.

 
Hodowla strusia PDF Drukuj Email

strusPodkarpacka Izba Rolnicza otrzymała ofertę od Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Spółka Jawna ofertę na kompleksowe zaopatrzenie hodowli strusi  oraz skup i transport. Pełna oferta firmy do pobrania tutaj

 
ARiMR przyjmuje wnioski PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, drodzy Rolnicy,

Podkarpacka Izba Rolnicza informuje: od 15 marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich, ONW oraz rolnośrodowiskowe. Wnioski można składać do 15 maja osobiście w biurach powiatowych agencji lub przez Internet.

"Rolniku składając wniosek wcześniej oszczędzisz swój czas i unikniesz kolejek!"

Stanisław Bartman
Prezes Zarządu
Podkarpackiej Izby Rolniczej.

 
Serwis KRIR PDF Drukuj Email

Informujemy, że Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych uruchomił bezpłatny serwis informacyjny dla rolników - członków samorządu rolniczego, dzięki któremu mogą otrzymywać drogą elektroniczną (sms-ami oraz e-mailem) różne informacje związane z rolnictwem.

Wszystkich chętnych rolników zapraszamy do skorzystania z serwisu informacyjnego. Wystarczy wypełnić i podpisać oświadczenie o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji i wysłać go do biura Podkarpackiej Izby Rolniczej na adres ul. Tkaczowa 146, 36-040 Boguchwała.

Pobierz oświadczenie członka izby rolniczej

 
«pierwszapoprzednia9192939495969798następnaostatnia»

Strona 98 z 98
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych