Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Wyjazd szkoleniowy do Słowenii i Włoch PDF Drukuj Email

Delegacja podkarpackich rolników w dniach 7-14 kwietnia brała udział  w wyjeździe szkoleniowym do Słowenii i Włoch.

 

Galeria zdjęć

 
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w 2013 r. w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego PDF Drukuj Email

 

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie Uchwałą Nr 219/5181/13 z dnia 26 marca 2013 r. ogłosił otwarty konkurs na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w 2013 r. w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, polegającego na wypasie zwierząt na terenach łąkowo - pastwiskowych.

Informacje szczegółowe o konkursie na stronie www.umwp.podkarpackie.pl

 
„Sołectw@ w sieci” – ogólnopolski konkurs na najlepszą wiejską stronę internetową PDF Drukuj Email

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów ogłosiło ogólnopolski konkurs pod hasłem „Sołectwa@ w sieci”. Inicjatywa, której partnerem jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, ma na celu aktywizację społeczności wiejskich i zachęcenie ich dokorzystania z Internetu.

 

Więcej…
 
Informacja dot. naboru wniosków w 2013 r. w ramach Działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu przez prezesa ARiMR czwartego naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach Działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 w terminie od 15-26 kwietnia 2013 r.

Pismo z informacją  dot. naboru wniosków w 2013 r. w ramach Działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

 
Informacja o preferencyjnych liniach kredytowych dla rolnictwa w 2013 roku PDF Drukuj Email

 

Kredyty inwestycyjne i na wznowienie produkcji rolnej udzielane są zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22 stycznia 2009 r. w sprawie realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, w ramach limitu dopłat określonego w planie finansowym tej Agencji. Łączny limit dopłat do oprocentowania tych kredytów ustalony został na 2013 r. w kwocie 992015 tys. zł.

Pismo z MRiRW

 
Przyszłość programu rolnośrodowiskowego PDF Drukuj Email

 

W linkach pod tekstem załączamy pismo skierowane przez Zarząd KRIR do Ministra Rolnictwa w sprawie przyszłości programu rolnośrodowiskowego wraz z odpowiedzią z resortu.

Treść zapytania

Odpowiedz z resortu

 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 93 z 101
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych