Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Brzozowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Brzozowie, które odbyło się w sali narad Starostwa Powiatowego w dniu 22 grudnia poświęcone było głównie afrykańskiemu pomorowi świń. Temat ten przedstawił Grzegorz Błaż z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Brzozowie. W trakcie dyskusji członkowie Rady poruszyli szereg problemów związanych ze znakowaniem świń i odstrzałem dzików, ich liczebnością a co za tym idzie szkodami przez nie wyrządzanymi.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Krośnie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie w 2016 roku posiedzenie krośnieńskiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej tradycyjnie odbyło się w budynku Starostwa Powiatowego w Krośnie w dniu 15 grudnia.

Więcej…
 
Życzenia świąteczne PDF Drukuj Email

 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Rzeszowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 grudnia 2016 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Rzeszowie, podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego podsumowali mijający rok.

Więcej…
 
Walne Zgromadzenie Delegatów PIR PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 13 grudnia br. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Podkarpackiej Izby Rolniczej. Celem posiedzenia było złożenie sprawozdania z działalności zarządu Izby za okres od ostatniego Walnego Zgromadzenia oraz dyskusja na temat sytuacji w sektorze rolnictwa.

Więcej…
 
Dyskusja w sprawie szkód łowieckich PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ustają kontrowersje wokół problemu szkód łowieckich, dlatego też Podkarpacka Izba Rolnicza zorganizowała spotkanie poświęcone zmianom w prawie łowieckim, w którym uczestniczyli przedstawiciele kół łowieckich, delegaci Izby oraz zainteresowani rolnicy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 65
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych