Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Wspólna Polityka Rolna - co dalej? PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z inicjatywy Krajowej Rady Izb Rolniczych ze środków „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich” pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi 27 października br. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się konferencja na temat „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku” organizowana wspólnie z Podkarpacką Izbą Rolniczą.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Rzeszowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 października 2017 r. w Trzebownisku odbyło się posiedzenie rzeszowskiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 października 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego wysłuchali najpierw Witolda Darłaka starosty powiatu ropczycko – sędziszowskiego, który mówił o dofinansowaniu Starostwa do atestacji opryskiwaczy dla rolników z powiatu ropczycko – sędziszowskiego, o sytuacji w powiatowej służbie zdrowia oraz o łączniku do autostrady, a następnie wysłuchali kolejnych prelegentów.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Leżajsku PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 października 2017 roku w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Leżajsku, które połączone było z Dniami Otwartymi Drzwi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Więcej…
 
Procedura wydawania opinii na wniosek komornika przez Podkarpacką Izbę Rolniczą PDF Drukuj Email

Zarząd Podkarpackiej Izby Rolniczej w dniu 4 października 2017 r. podjął uchwałę w sprawie przyjęcia "Procedury wydawania opinii na wniosek komornika co do przedmiotów należących do rolnika prowadzącego gospodarstwo, które nie podlegają egzekucji".

 

Więcej…
 
Dyżur redaktora miesięcznika Top Agrar PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja miesięcznika "Top Agrar" zaprasza do kontaktu w sprawach prawnych i interwencyjnych. Ważne dla czytelników problemy zostaną podjęte na łamach gazety. Ponadto w dniu 24 października (wtorek) 2017 r. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku, w godzinach od 9.00 do 15.00, dyżur będzie pełnił redaktor miesięcznika "Top Agrar" - Andrzej Sawa, tel. (17) 871 40 78. Zapraszamy osoby zainteresowane o kontakt.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 80
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych