Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Informacja ARiMR w sprawie naborów PDF Drukuj Email

W załączeniu przesyłamy informację o ogłoszeniu Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu:

1.       Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000;

2.       Inwestycje mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł.

Ogłoszenie

 
Odowiedź. na wniosek KRIR w sprawie scalania i geodetów PDF Drukuj Email

W załączeniu przesyłam odp. MRiRW na wniosek KRIR w sprawie zmiany przepisów ustawy dnia 26 marca 1982 r. o scalaniu i wymianie gruntów w celu nadania geodetom prowadzącym firmy prywatne uprawnień dotyczących scalania gruntów. Link: http://krir.pl/2014-01-03-03-24-03/pozostale/6572-uprawnienia-scalania-gruntow-dla-prywatnych-biur-geodezyjnych

Pismo

 
Analiza nt pszczelarstwa do opiniowania WPR - 2021-2027 PDF Drukuj Email

W złączeniu pismo MRiRW z 22.11.2019 r., znak: RR.pz.071.17.2019 r. oraz Analiza sektorów produkcji rolnej – sektor pszczelarski. MRiRW zwraca się z prośbą o uwagi i uzupełnienie Analizy przygotowanej przez Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

W związku z terminem wyznaczonym przez MRiRW proszę o przysłanie Państwa uwag na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 29 listopada 2019 r.

Pismo

Analiza

 
Odpowiedź MRiRW na pismo ws. problemów z tematyką szacowania strat w gospodarstwach rolnych PDF Drukuj Email

W załączeniu odpowiedź Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na pismo dotyczące problemów związanych z tematyką szacowania strat w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, powstałych w wyniku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

 

Pismo

 
Zaproszenie na konsultacje społeczne projektu Strategii - Podkarpackie 2030 PDF Drukuj Email

Z upoważnienia Pana Pawła Waisa - Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w załączeniu przesyłam informację o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030. Jednocześnie zapraszam do udziału w konferencjach konsultacyjnych zorganizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zgodnie z harmonogramem przedstawionym w zaproszeniu. Uwagi i wnioski do projektu Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030 można składać za pomocą formularza zgłaszania uwag w dniach od 31 października 2019 r. do 4 grudnia 2019 r. Pełna informacja o procesie konsultacji społecznych projektu Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030 jest dostępna na stronie internetowej Samorządu Województwa Podkarpackiego: www.podkarpackie.pl w zakładce Strategia województwa.

Zaproszenie

 
Wniosek KRiR w sprawie rękojmi należytego prowadzenia działalności rolniczej PDF Drukuj Email

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych realizując wniosek przyjęty podczas I Posiedzenia Krajowej Rady Izb Rolniczych VI Kadencji w dniu 27 września 2019 r. zwrócił się do Pana Ministra o zmianę przepisów ustawy z 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego w ten sposób, aby wykazanie rękojmi prowadzenia działalności rolniczej na nabywanej nieruchomości potwierdzała rolnikom wojewódzka izba rolnicza.

Wniosek KRiR

Odpowiedź MRiRW

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 107
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych