Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Pomoc dostosowawcza dla producentów mleka i rolników PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na działania w ramach „Pakietu Hogana” zostało przeznaczone 98 mln zł. O wsparcie w formie nadzwyczajnej pomocy dostosowawczej dla producentów mleka i rolników w  innych sektorach hodowlanych będzie można ubiegać się w Agencji Rynku Rolnego. Wnioski będą przyjmowane od 18 marca 2017 r.

Więcej…
 
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych 2017 r. PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej „Wici” w Rzeszowie wspólnie z Podkarpacką Izbą Rolniczą zorganizował Finał Wojewódzki Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, która odbyła się 13 marca br. w siedzibie Izby w Trzebownisku.

Więcej…
 
XIII Podkarpackie Forum Kobiet Wiejskich PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 10 marca br. w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie Podkarpacka Izba Rolnicza wspólnie z Wojewódzkim Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz wójtem Gminy Śwlicza zorganizowała trzynastą edycję Podkarpackiego Forum Kobiet Wiejskich.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Strzyżowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 lutego bieżącego roku odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Strzyżowie, które prowadził Jerzy Bator. Zgodnie z porządkiem obrad pierwszy głos zabrał Mieczysław Bochenek prezes WZRKIOR w Rzeszowie. Przedstawił informacje dotyczące Programu Rabat Rolniczy. Następnie głos zabrał Grzegorz Nowak zastępca dyrektora Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW w Rzeszowie. Przedstawił ofertę ubezpieczeniowa dotycząca ubezpieczeń upraw i zwierząt. Kolejna osoba, która zabrała głos to Wiesław Złotek kierownik BP ARiMR w Strzyżowie. Poinformował zebranych o działaniach jakie prowadzi biuro powiatowe w obecnej chwili. Agnieszka Żurawska kierownik PT KRUS w Strzyżowie omówiła bieżąca działalność placówki oraz problemy z jakimi mają do czynienia rolnicy.

Więcej…
 
Szkolenie z działań PROW 2014 - 2020 PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Podkarpackiej Izby Rolniczej we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Podkarpackim Oddziałem Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w dniu 2 marca br. o godzinie 9.30 w sali „A” PODR w Boguchwale. 

Więcej…
 
Posiedzenie Komisji ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Podkarpackiej Izby Rolniczej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 lutego br. odbyło się posiedzenie Komisji ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Podkarpackiej Izby Rolniczej, podczas którego członkinie Komisji dyskutowały na temat organizacji XIII Podkarpackiego Forum Kobiet Wiejskich.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 68
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych