Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Rada Powiatowa PIR w Krośnie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zwołanym przez pana Zbigniewa Dłużniewskiego Przewodniczącego Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej posiedzeniu w Krośnie na dzień 28 września 2017 roku  zaproszeni goście zreferowali tematy dotyczące rolnictwa w powiecie.

Więcej…
 
Z wizytą studyjną na Ukrainie i w Rumunii PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 września br. do domów wrócili podkarpaccy rolnicy którzy uczestniczyli w tygodniowym wyjeździe studyjnym do gospodarstw rolnych na Ukrainie i w Rumunii zorganizowanym przez Podkarpacką Izbę Rolniczą.

Więcej…
 
Promocja drobiu - Piknik Drobiowy w Łańcucie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podkarpacka Izba Rolnicza wspólnie z burmistrzem miasta Łańcuta i starostą łańcuckim zorganizowała 17 września 2017 r. na rynku w Łańcucie Piknik Drobiowy połączony z obchodami Dni Miasta i Powiatu Łańcuckiego. Celem Pikniku było promowanie wśród konsumentów spożycia mięsa drobiowego i przetworów z mięsa drobiowego, poprzez zwiększenie udziału ich spożycia w codziennej diecie. Piknik sfinansowany został ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Więcej…
 
Nabór wniosków w ramach poddziałania "Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali gospodarstwo innemu rolnikowi" PDF Drukuj Email

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków na przyznanie pomocy w ramach podziałania "Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do sytemu dla małych gospodarstw, którzy trawle przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi" objętego PROW 2014 - 2020. Wnioski przyjmowane będą w biurach powiatowych Agencji w terminie od 25 września do 24 października 2017 r.

Więcej…
 
Od 1 września 2017 r. KOWR organizatorem przetargów na dzierżawę lub sprzedaż nieruchomości rolnych wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przetargi na rozdysponowanie nieruchomości z terenu Województwa Podkarpackiego będą przeprowadzane w Oddziale Terenowym w Rzeszowie oraz w biurach terenowych KOWR.

Więcej…
 
XIX Dni Kukurydzy Województw Mazowieckiego i Łódzkiego PDF Drukuj Email

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 78
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych