Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Rady Powiatowe PIR powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym razem kolejne posiedzenie łączonych Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego odbyło się w Domu Ludowym w Niebieszczanach. Gospodarzem posiedzenia był sołtys miejscowości i jednocześnie członek Rady Powiatowej PIR w Sanoku Marian Czubek.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Brzozowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugie w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Brzozowie odbyło się w dniu 4 lipca br. w starostwie powiatowym w Brzozowie. Przewodniczący Rady Witold Toczek usprawiedliwił nieobecność na posiedzeniu przedstawiciela Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa po czym głos oddał Stanisławowi Falowi - członkowi zarządu Izby.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Krośnie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwołane na dzień 3 lipca br. posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej odbyło się w sali narad starostwa powiatowego w Krośnie. Wiodącym tematem posiedzenia było omówienie zagadnień związanych z nabywaniem gruntów rolnych z Zasobów Własności Rolnych Skarbu Państwa oraz w ramach obrotu prywatnego.

Więcej…
 
Apel do rolników PDF Drukuj Email

Świętokrzyska Izba Rolnicza zwraca się z apelem o pomoc finansową dla Bartłomieja Zająca, rolnika zamieszkałego w Niedźwiedziu, prowadzącego 10 - hektarowe rodzinne gospodarstwo, które w 27 maja br. roku dotknął ogromny pożar. Wszystkich, którzy są w stanie pomóc prosimy o dokonanie wpłat na specjalnie utworzony rachunek bankowy.

Więcej…
 
Narodowy Dzień Fermy Mlecznej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

Narodowy Dzień Fermy Mlecznej jest to wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła mlecznego chcących poprawić efektywność swojego gospodarstwa, wydajność stada i jakość produkowanego mleka. Impreza skierowana jest dla hodowców, którzy chcą w sposób świadomy i zrównoważony rozwijać swój biznes, przy najwyższej dbałości o zdrowie i dobro swoich zwierząt.

Więcej…
 
Zapraszamy na Piknik Wieprzowy PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 75
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych