Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2018 PDF Drukuj Email

 
Szkolenie eWniosek Plus PDF Drukuj Email

 
II Konferencję "Wapnowanie - gleba i plony naturalnie lepsze" PDF Drukuj Email

 
Odbyło się posiedzenie Zarządu PDF Drukuj EmailW dniu 8 lutego br. odbyło się posiedzenie Zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej, w którym uczestniczyli Robert Pieszczoch - dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Wiesław Polek - z-ca dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Rzeszowie i Rafał Jakim - kierownik Biura Działań Społecznych i Środowiskowych oraz Płatności Bezpośrednich.

Głównym tematem posiedzenia było omówienie spraw dotyczących zasad wypełniania wniosków o płatności bezpośrednie w roku 2018 oraz obsługa nowej aplikacji eWniosek plus do składania wniosków o przyznanie płatności.

 
II edycja specjalistycznej konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej „Narodowy Dzień Świni” PDF Drukuj Email

Narodowy Dzień Świni odbędzie się dnia 6 marca 2018 roku na terenie Hotelu 500, ul. Poznańska 139, Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie). Jest to specjalistyczna konferencja dla hodowców i producentów trzody chlewnej, która jest poświęcona przede wszystkim niekorzystnej sytuacji epidemiologicznej w zakresie ASF. Uważamy, że niezbędne jest zintensyfikowanie działań szkoleniowych wśród hodowców i producentów świń, ponieważ sukces w obronie kraju przed ASF zależy w istotnym stopniu od poziomu ich świadomości, które w dużej mierze przyczynią się do rozwiązania wielu problemów w sektorze trzody chlewnej.

 

Program

 
Konferencja nt. rolnictwa precyzyjnego w Kamieniu Śląskim PDF Drukuj Email

AGROCOM Polska wspólnie z firmami Claas i 365FarmNet zapraszają do uczestnictwa w konferencji nt. rolnictwa precyzyjnego w Kamieniu Śląskim. Konferencja odbędzie się w dniach 05.02 - 07.02.2018r. w Centrum Kultury i Nauki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego (Sanktuarium Św. Jacka) w Kamieniu Śląskim koło Opola. W załączeniu przesyłamy plan konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zainteresowanych uprzejmie prosimy o sprawne odesłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych.

Formularz zgłoszeniowy

Plan konferencji

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 84
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych