Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Rada Powiatowa PIR w Łańcucie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 6 października 2017 roku odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Łańcucie. Spotkanie prowadził Stanisław Bartman Przewodniczący Rady, który po przywitaniu przybyłych gości oraz delegatów przekazał głos Kazimierzowi Gołojuchowi Posłowi na Sejm RP, który w swoim wystąpieniu poruszył kwestie dotyczące przymrozków wiosennych, zwalczania ASF, szkód łowieckich oraz rolniczego handlu detalicznego. Poseł Gołojuch zachęcał wszystkich rolników, aby skorzystali z ubezpieczeń dotowanych z budżetu państwa. Poinformował, że na te ubezpieczenia jest zarezerwowanych około 900 mln zł w budżecie państwa.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Jaśle PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeci kwartał bieżącego roku w rolnictwie powiatu jasielskiego został podsumowany podczas posiedzenia Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle w dniu 4 października.

Więcej…
 
Pomoc finansowa dla poszkodowanych w wyniku huraganu, deszczu nawalnego lub gradu PDF Drukuj Email

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła udzielanie pomocy finansowej dla poszkodowanych w wyniku huraganu, deszczu nawalnego lub gradu w sierpniu 2017 r.

Więcej…
 
Posiedzenie zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 4 października br. odbyło się posiedzenie zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej, w którym uczestniczył Grzegorz Nowak, z - ca dyrektora Biura Regionalnego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"w Rzeszowie.

Więcej…
 
Podkarpacka Izba Rolnicza na XII Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej w Boguchwale PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 30 września – 1 października br. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się XII już edycja Jesiennej Giełdy Ogrodniczej połączona z Podkarpackim Świętem Winobrania 2017 i Ogólnopolską Wystawą Królików.

Więcej…
 
Konkurs na Najbezpieczniejsze Gospodarstwo Rolne rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email


W dniu 14 września 2017 roku w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie odbyło się podsumowanie Etapu Wojewódzkiego XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.

Organizatorami Konkursu na terenie województwa podkarpackiego byli: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie, Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Celem konkursu była promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. W konkursie wzięły udział osoby pełnoletnie, prowadzące produkcyjną działalność rolniczą i ubezpieczone w KRUS. Do tegorocznej edycji Konkursu zgłosiło się 168 gospodarstw z województwa podkarpackiego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 78
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych