Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Dyżur redaktora miesięcznika Top Agrar PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja miesięcznika "Top Agrar" zaprasza do kontaktu w sprawach prawnych i interwencyjnych. Ważne dla czytelników problemy zostaną podjęte na łamach gazety. Ponadto w dniu 24 stycznia (wtorek) 2017 r. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku, w godzinach od 9.00 do 15.00, dyżur będzie pełnił redaktor miesięcznika "Top Agrar" - Andrzej Sawa, tel. (17) 871 40 78. Zapraszamy osoby zainteresowane o kontakt.

 
Posiedzenie Zarządu PIR PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku w dniu 9 stycznia br. odbyło się posiedzenie zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej, w którym uczestniczył nowy dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale – Robert Pieszczoch.

Więcej…
 
Rolniczy handel detaliczny będzie możliwy PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Dzienniku Ustaw zostały ogłoszone niezbędne do rozpoczęcia procesu rejestracji rolniczego handlu detalicznego rozporządzenia wykonawcze do ustawy z dnia 16 listopada 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia sprzedaży żywności przez rolników.

Więcej…
 
Posiedzenie Jasielskiej Rady Powiatowej PIR PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na ostatni dzień roboczy 2016 roku Piotr Suski - przewodniczący Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle zwołał posiedzenie Rady. Wiodącym tematem posiedzenia było wyjaśnienie przez Beatę Matysek, Naczelnika Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Jaśle, przyczyn rozbieżności między pomiarami powierzchni działek, czy wyznaczania granic wykonywanych przez różne podmioty świadczące usługi w zakresie geodezji.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 grudnia 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Ropczycach odbyło się posiedzenie ropczyckiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej, które w zastępstwie przewodniczącego Jerzego Jakubca prowadził Mariusz Toton, delegat na Walne Zgromadzenie Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Więcej…
 
Apel do hodowców drobiu PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Główny Lekarz Weterynarii apelują do hodowców drobiu o zachowywanie szczególnej ostrożności i stosowanie odpowiednich środków bioasekuracji, minimalizujących ryzyko przeniesienia wirusa grypy ptaków do gospodarstwa.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 65
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych