Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Pismo MRiRW ws. szacowania szkód spowodowanych przez suszę PDF Drukuj Email

 

Pismo MRiRW

 
Pakiet informacyjny dla rolników poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawiska atmosferycznych PDF Drukuj Email

Pakiet informacyjny dot. działań podjętych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakresie procedur pomocowych skierowanych do producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy wraz z aktualnym trzecim komunikatem Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB.

Komunikat

Informacja

NZA - pismo do Wojewodów

Pismo do JPN

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

 
XX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych podczas Dni Otwartych Drzwi PODR PDF Drukuj EmailW Boguchwale odbyły się Dni Otwartych Drzwi Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, który w tym roku obchodził jubileusz 50-lecia. Impreza połączona była z XX Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych.

 

Galeria

 
Piknik pełen atrakcji PDF Drukuj EmailPiękna pogoda, mecz piłkarski, pyszności z mięsa wieprzowego serwowane przez Jasiołkę z Dukli i wiele innych atrakcji sprawiły, że w niedzielę 17 czerwca stadion sportowy w Małej, w powiecie ropczycko – sędziszowskim tętnił życiem. Odbył się tam piknik wieprzowy zorganizowany przez Podkarpacką Izbę Rolniczą.

Więcej…
 
Wybrali najlepszego Sołtysa i Sołectwo Podkarpacia 2018 PDF Drukuj Email7 czerwca 2018 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczysta gala podczas której nagrodzono laureatów konkursu Sołtys i Sołectwo Podkarpacia 2018.

Najpopularniejszym sołtysem województwa podkarpackiego został Andrzej Wrona z sołectwa Golcowa z gminy Domaradz. Laureat otrzymał prestiżową statuetkę, voucher na wczasy dla dwóch osób i voucher na zegarek od firmy Zegaris. Najpopularniejszy sołtys Podkarpacia otrzymał również dodatkową nagrodę - myjkę wysokociśnieniową Lavor Galaxy, ufundowaną przez Podkarpacką Izbę Rolniczą.

Najpopularniejszym Sołectwem Podkarpcia 2018 roku zostało Sołectwo Górki z gminy Brzozów które wywalczyło bon o wartości 5000 zł na zakup materiałów w markecie budowlanym Majster i pamiątkowy grawerton.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

 

Galeria

 
Wytyczne dla Komisji powołanych przez Wojewodę dotyczące ogólnych zasad szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej PDF Drukuj Email

Wytyczne dla Komisji powołanych przez Wojewodę dotyczące ogólnych zasad szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę.

 

Pismo Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowi

Wniosek o szacowanie strat

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 89
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych