Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 października 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego wysłuchali najpierw Witolda Darłaka starosty powiatu ropczycko – sędziszowskiego, który mówił o dofinansowaniu Starostwa do atestacji opryskiwaczy dla rolników z powiatu ropczycko – sędziszowskiego, o sytuacji w powiatowej służbie zdrowia oraz o łączniku do autostrady, a następnie wysłuchali kolejnych prelegentów.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Leżajsku PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 października 2017 roku w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Leżajsku, które połączone było z Dniami Otwartymi Drzwi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Więcej…
 
Procedura wydawania opinii na wniosek komornika przez Podkarpacką Izbę Rolniczą PDF Drukuj Email

Zarząd Podkarpackiej Izby Rolniczej w dniu 4 października 2017 r. podjął uchwałę w sprawie przyjęcia "Procedury wydawania opinii na wniosek komornika co do przedmiotów należących do rolnika prowadzącego gospodarstwo, które nie podlegają egzekucji".

 

Więcej…
 
Dyżur redaktora miesięcznika Top Agrar PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja miesięcznika "Top Agrar" zaprasza do kontaktu w sprawach prawnych i interwencyjnych. Ważne dla czytelników problemy zostaną podjęte na łamach gazety. Ponadto w dniu 24 października (wtorek) 2017 r. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku, w godzinach od 9.00 do 15.00, dyżur będzie pełnił redaktor miesięcznika "Top Agrar" - Andrzej Sawa, tel. (17) 871 40 78. Zapraszamy osoby zainteresowane o kontakt.

 
Posiedzenie Rad Powiatowych PIR powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 17 października 2017 r. Bursa Szkolna w Lesku była miejscem posiedzenia trzech Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej. Zaproszeni goście odpowiadali na pytania nurtujące członków Rady bieszczadzkiej, leskiej i sanockiej.

Więcej…
 
Konferencja „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku” PDF Drukuj Email
Podkarpacka Izba Rolnicza zaprasza na konferencję pt. „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku” organizowaną przez Krajową Radę Izb Rolniczych. W załączniku szczegółowe informacje.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 78
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych