Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Komisji ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Podkarpackiej Izby Rolniczej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 lutego br. odbyło się posiedzenie Komisji ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Podkarpackiej Izby Rolniczej, podczas którego członkinie Komisji dyskutowały na temat organizacji XIII Podkarpackiego Forum Kobiet Wiejskich.

Więcej…
 
Usługi związane z utylizacją padłych zwierząt gospodarskich PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opublikowała listę firm utylizacyjnych, realizujących usługi zbioru, transportu i unieszkodliwiania padłych zwierząt gospodarskich z dofinansowaniem ARiMR, obowiązujące od dnia 1 stycznia 2017 roku.

Więcej…
 
Konferencja "Biologizacja warunkiem zdrowej gleby i ekonomicznego rolnictwa" PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podkarpacka Izba Rolnicza wspólnie z Polską Izbą Technologii i Wyrobów Naturalnych w Warszawie oraz Stowarzyszeniem Ekosystem – Dziedzictwo Natury w Warszawie zorganizowała konferencję pt. „Biologizacja warunkiem zdrowej gleby i ekonomicznego rolnictwa”, która odbyła się 31 stycznia br. w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Przeworsku.

Więcej…
 
Program wymiany młodych rolników Polska - Teksas 2017 r. PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polski Związek Producentów Roślin Zbożowych zaprasza młodych rolników do Programu Wymiany Młodych Rolników ze stanem Teksas w Stanach Zjednoczonych, który prowadzony jest od stycznia 2013 r. Program skierowany jest do młodych ludzi, którzy wiążą swoją swoją przyszłość z gospodarstwem rolnym. Ma dostarczyć im wiedzy i doświadczenia, które będą przydatne w dalszej pracy w gospodarstwie. Program zakłada, że polscy rolnicy będą wyjeżdżali do Teksasu na farmy, a rolnicy amerykańscy będą odwiedzać polskie gospodarstwa i zapoznają się ze specyfiką produkcji.

Więcej…
 
Lista odmian zalecanych do uprawy na obszarze województwa PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyrektor Centralnego Ośrodka Badania Odmian Roślin Uprawnych i Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu podjął decyzję o utworzeniu "Listy odmian zalecanych do uprawy na obszarze województwa" na rok 2017 dla odmian: pszenica ozima, pszenica jara, pszenżyto ozime, żyto ozime, jęczmień jary, jęczmień ozimy, owies, rzepak ozimy, rzepak jary, soja, ziemniak jadalny średniowczesny i późny.

Więcej…
 
Posiedzenie Zarządu PIR PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 stycznia br. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku odbyło się posiedzenie zarządu Izy z udziałem Lucyny Rybak – dyrektor Biura Regionalnego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” w Rzeszowie, która zaprezentowała zarządowi aktualną sytuację w segmencie rynku ubezpieczeniowego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 65
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych