Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Nabór ekspertów do grup fokusowych eip-agri PDF Drukuj Email

Informujemy, że Europejskie partnerstwo innowacyjne na rzecz wydajnego i zrównoważonego rolnictwa (ElP-AGRl) rozpoczęło nabór ekspertów do 5 nowych Grup Fokusowych:

  • Dzika przyroda i produkcja rolna,
  • Zrównoważone uprawy przemysłowe w Europie,
  • Zmniejszenie użycia tworzyw sztucznych w rolnictwie,
  • Zrównoważony system produkcji wołowiny,
  • Przystosowujące się do klimatu uprawy roślin tropikalnych w UE.

Więcej…
 
Wschodnioeuropejski Kongres „Trzoda 3.0 oraz V Narodowy Dzień Mlecznej Fermy PDF Drukuj Email

W imieniu firmy InConventus Group Sp. z o.o., informujemy hodowców trzody chlewnej i bydła mlecznego z województwa podkarpackiego o specjalistycznych wydarzeniach organizowanych przez nas w 2020 roku:

• „Wschodnioeuropejski Kongres „Trzoda 3.0” - 31 stycznia, Hotel 500, Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie. (pig-congress.com)

• „V Narodowy Dzień Mlecznej Fermy”. - 15 maja, Top Farms, Głubczyce, woj. opolskie. (farmdays.com.pl)

Więcej…
 
Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie PDF Drukuj Email

Pismo Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Rzeszowie dotyczące "Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie".

Pismo

 
Apel do hodowców drobiu PDF Drukuj Email

Przekazujemy do wiadomości apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu  w sprawie wirusa grypy ptaków HPAI, podtyp H5N8.

Treść apelu

 
Konsultacje ekoprogramów PDF Drukuj Email

W załączeniu pismo MRiRW zapraszające do konsultacji na temat ekoprogramów, które mają zostać przyjęte jako elementy przyszłej Wspólnej Polityki Rolnej. Drugim załącznikiem jest prezentacja ze spotkania, które odbyło się w MRiRW w dniu 11 grudnia 2019 r. poświęconego temu tematowi. Zwracam się z prośbą o przekazanie Państwa opinii i uwag wraz z uzasadnieniem na mój adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 17 stycznia 2020 r.

Konsultacje ekoprogramow

Rozważane ekoprogramy


 
Konferencja Wiejska Polska PDF Drukuj Email

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów planuje organizację kolejnej już konferencji Wiejska Polska podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie 1 lutego 2020 roku. Wydarzenie to będzie wpisane w cykl Dialogów Obywatelskich, które odbywają się w całej Europie i dotyczą kwestii ważnych dla Unii Europejskiej. Po szeregu spotkań dotyczących przyszłej Wspólnej Polityki Rolnej uważamy, że należy spojrzeć szerzej na nasze relacje z UE. Dla grup zorganizowanych powyżej 18 osób możliwe jest otrzymania wsparcia finansowego na pokrycie części kosztów transportu. Osoby chętnie do udziału w konferencji prosimy o przesłanie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. załączonego formularza uczestnictwa. Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać pod numerem telefonu 797 901 114. Z przyczyn organizacyjnych zgłoszenia przyjmujemy do 17 stycznia 2020 r.

Program konferencji

Formularz uczestnictwa

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 107
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych