Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 4 października br. odbyło się posiedzenie zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej, w którym uczestniczył Grzegorz Nowak, z - ca dyrektora Biura Regionalnego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"w Rzeszowie.

Więcej…
 
Podkarpacka Izba Rolnicza na XII Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej w Boguchwale PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 30 września – 1 października br. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się XII już edycja Jesiennej Giełdy Ogrodniczej połączona z Podkarpackim Świętem Winobrania 2017 i Ogólnopolską Wystawą Królików.

Więcej…
 
Konkurs na Najbezpieczniejsze Gospodarstwo Rolne rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email


W dniu 14 września 2017 roku w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie odbyło się podsumowanie Etapu Wojewódzkiego XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.

Organizatorami Konkursu na terenie województwa podkarpackiego byli: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie, Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Celem konkursu była promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. W konkursie wzięły udział osoby pełnoletnie, prowadzące produkcyjną działalność rolniczą i ubezpieczone w KRUS. Do tegorocznej edycji Konkursu zgłosiło się 168 gospodarstw z województwa podkarpackiego.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Krośnie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zwołanym przez pana Zbigniewa Dłużniewskiego Przewodniczącego Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej posiedzeniu w Krośnie na dzień 28 września 2017 roku  zaproszeni goście zreferowali tematy dotyczące rolnictwa w powiecie.

Więcej…
 
Z wizytą studyjną na Ukrainie i w Rumunii PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 września br. do domów wrócili podkarpaccy rolnicy którzy uczestniczyli w tygodniowym wyjeździe studyjnym do gospodarstw rolnych na Ukrainie i w Rumunii zorganizowanym przez Podkarpacką Izbę Rolniczą.

Więcej…
 
Promocja drobiu - Piknik Drobiowy w Łańcucie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podkarpacka Izba Rolnicza wspólnie z burmistrzem miasta Łańcuta i starostą łańcuckim zorganizowała 17 września 2017 r. na rynku w Łańcucie Piknik Drobiowy połączony z obchodami Dni Miasta i Powiatu Łańcuckiego. Celem Pikniku było promowanie wśród konsumentów spożycia mięsa drobiowego i przetworów z mięsa drobiowego, poprzez zwiększenie udziału ich spożycia w codziennej diecie. Piknik sfinansowany został ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 75
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych