Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Zapraszamy na Piknik Wieprzowy PDF Drukuj Email

 
Komunikat z dnia 30 czerwca 2017 roku o zwalczaniu zarazy ziemniaka PDF Drukuj Email

Komunikat z dnia 30 czerwca 2017 roku o zwalczaniu zarazy ziemniaka

 
Anna Fąfara Sołtysem Roku 2016 PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 czerwca 2017 r. w Senacie wręczono nagrody laureatom 15. edycji konkursu „Sołtys Roku”, organizowanego przez redakcję „Gazety Sołeckiej” i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Uroczystość poprzedziła konferencja „Aktywne sołectwa – obywatelskie społeczeństwo”, przygotowana przez Komisję Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej oraz Komisję Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z organizatorami konkursu. Jego celem jest promowanie najbardziej aktywnych sołtysów, postaw obywatelskich i troska o rozwój małych ojczyzn.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Rzeszowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 czerwca 2017 r. odbyło się posiedzenie rzeszowskiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej, podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego podsumowali tegoroczną kampanię składania wniosków obszarowych, zapoznali się z przygotowaniami Elewarru Sp. z o.o. O/Załęże do tegorocznej kampanii żniwnej oraz dyskutowali na temat szans i zagrożeń dla rolników wynikających z utworzenia Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Jaśle PDF Drukuj Email

Drugie w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle odbyło się w dniu 16 czerwca. Zdominowały je tematy związane z ustawą o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystaniu przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi czyli umowy na dostawę produktów rolnych oraz oczywiście szkody łowieckie.

Więcej…
 
Ruszyło głosowanie w konkursie na najlepsze KGW 2017 PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do konkursu organizowanego przez GC Nowiny zgłosiło się wiele kół gospodyń wiejskich. Ich członkinie to energiczne, pomysłowe kobiety, które z wielką pasją i zaangażowaniem działają na rzecz swoich społeczności. Wśród kandydatek do tytułu Koło Gospodyń Wiejskich 2017 mamy reprezentantki z różnych powiatów Podkarpacia m.in. sanockiego, krośnieńskiego, rzeszowskiego, łańcuckiego, bieszczadzkiego, ropczycko - sędziszowskiego, kolbuszowskiego, dębickiego, przeworskiego. To Czytelnicy i internauci zdecydują, które koło zwycięży.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 72
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych