Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Stanowisko Podkarpackiej Izby Rolniczej w sprawie ptasiej grypy PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Podkarpackiej Izby Rolniczej, działając w imieniu rolników poszkodowanych w wyniku wirusa ptasiej grypy, wystosował wniosek do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie złagodzenia przepisów rozporządzenia z dnia 20 grudnia 2016 r. dotyczącego zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków i zezwolenie hodowcom na wypuszczenie drobiu na teren otwarty.

Więcej…
 
Pomoc dostosowawcza dla producentów mleka i rolników PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na działania w ramach „Pakietu Hogana” zostało przeznaczone 98 mln zł. O wsparcie w formie nadzwyczajnej pomocy dostosowawczej dla producentów mleka i rolników w  innych sektorach hodowlanych będzie można ubiegać się w Agencji Rynku Rolnego. Wnioski będą przyjmowane od 18 marca 2017 r.

Więcej…
 
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych 2017 r. PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej „Wici” w Rzeszowie wspólnie z Podkarpacką Izbą Rolniczą zorganizował Finał Wojewódzki Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, która odbyła się 13 marca br. w siedzibie Izby w Trzebownisku.

Więcej…
 
XIII Podkarpackie Forum Kobiet Wiejskich PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 10 marca br. w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie Podkarpacka Izba Rolnicza wspólnie z Wojewódzkim Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz wójtem Gminy Śwlicza zorganizowała trzynastą edycję Podkarpackiego Forum Kobiet Wiejskich.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Strzyżowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 lutego bieżącego roku odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Strzyżowie, które prowadził Jerzy Bator. Zgodnie z porządkiem obrad pierwszy głos zabrał Mieczysław Bochenek prezes WZRKIOR w Rzeszowie. Przedstawił informacje dotyczące Programu Rabat Rolniczy. Następnie głos zabrał Grzegorz Nowak zastępca dyrektora Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW w Rzeszowie. Przedstawił ofertę ubezpieczeniowa dotycząca ubezpieczeń upraw i zwierząt. Kolejna osoba, która zabrała głos to Wiesław Złotek kierownik BP ARiMR w Strzyżowie. Poinformował zebranych o działaniach jakie prowadzi biuro powiatowe w obecnej chwili. Agnieszka Żurawska kierownik PT KRUS w Strzyżowie omówiła bieżąca działalność placówki oraz problemy z jakimi mają do czynienia rolnicy.

Więcej…
 
Szkolenie z działań PROW 2014 - 2020 PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Podkarpackiej Izby Rolniczej we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Podkarpackim Oddziałem Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w dniu 2 marca br. o godzinie 9.30 w sali „A” PODR w Boguchwale. 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 65
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych