Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Komunikat z dnia 11 maja 2017 roku o zwalczaniu szarej pleśni w truskawkach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plantacjom truskawki zagraża szara pleśń. Decyzję o sposobie i terminie  zwalczania należy podjąć po przeprowadzeniu obserwacji. Objawy choroby można obserwować na pąkach, kwiatach, owocach, rzadziej na liściach i łodygach. Rozwojowi choroby sprzyja duża ilość opadów i wysoka wilgotność powietrza.

Więcej…
 
Narodowy Dzień Mlecznej Fermy PDF Drukuj Email

 

InConventus Group pragnie zaprośić na Narodowy Dzień Mlecznej Fermy, który odbędzie się dnia 5 września 2017 roku na farmie AGROMARINA w Andrzejowie (woj. lubelskie). Patronat nad tym wydarzeniem objęła Krajowa Rada Izb Rolniczych. Narodowy Dzień Mlecznej Fermy będzie poświęcony przede wszystkim różnym aspektom związanym z żywieniem bydła mlecznego oraz funkcjonowaniem farmy mlecznej.

Więcej…
 
KOMUNIKAT Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Rzeszowie z dnia 24 kwietnia 2017 r. w sprawie ochrony pszczół i innych zapylaczy PDF Drukuj Email


Jednym z podstawowych wymogów integrowanej ochrony roślin jest ochrona organizmów pożytecznych oraz stwarzanie warunków sprzyjających ich występowaniu, co w szczególności dotyczy owadów zapylających i naturalnych wrogów organizmów szkodliwych.

Więcej…
 
Stanowisko zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej w sprawie importu zbóż z Ukrainy z dnia 10 kwietnia 2017 r. PDF Drukuj Email
Zarząd Podkarpackiej Izby Rolniczej działając w imieniu podkarpackich producentów zbóż postuluje o podjęcie działań mających na celu ograniczenie importu zbóż z Ukrainy i o zwiększenie na forum Unii Europejskiej ochrony celnej unijnego rynku zbóż.

 

PISMO

 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

27 kwietnia 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego rozmawiali o bieżącej sytuacji w rolnictwie.

Więcej…
 
Dzień Pola - Zamojszczyzna Spichlerzem Polski PDF Drukuj Email

logo


Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Dniu Pola – Zamojszczyzna Spichlerzem Polski, konferencji połączonej z warsztatami praktycznymi, która odbędzie się 23 czerwca 2017 r. w gospodarstwie rolnym Państwa Aleksandry i Marcina Zamoyskich w Michalowie/Klemensowie k. Zamościa. Ilość miejsc na evencie jest ograniczona, uczestnictwo za okazaniem zaproszenia.

 

THORUS Agro Group Sp. z o.o., ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

KRS 0000617285, NIP 7123312769

Siedziba:

Lubelski Park Naukowo – Technologiczny

http://lpnt.pl/

New! Zapraszamy na naszą stronę internetową:

Please visit our web site:

www.thorus.pl

 

Zgłoszenie

Program

Mapa

Zaproszenie

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 68
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych