Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Rzeszowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 czerwca 2017 r. odbyło się posiedzenie rzeszowskiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej, podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego podsumowali tegoroczną kampanię składania wniosków obszarowych, zapoznali się z przygotowaniami Elewarru Sp. z o.o. O/Załęże do tegorocznej kampanii żniwnej oraz dyskutowali na temat szans i zagrożeń dla rolników wynikających z utworzenia Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Jaśle PDF Drukuj Email

Drugie w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle odbyło się w dniu 16 czerwca. Zdominowały je tematy związane z ustawą o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystaniu przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi czyli umowy na dostawę produktów rolnych oraz oczywiście szkody łowieckie.

Więcej…
 
Ruszyło głosowanie w konkursie na najlepsze KGW 2017 PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do konkursu organizowanego przez GC Nowiny zgłosiło się wiele kół gospodyń wiejskich. Ich członkinie to energiczne, pomysłowe kobiety, które z wielką pasją i zaangażowaniem działają na rzecz swoich społeczności. Wśród kandydatek do tytułu Koło Gospodyń Wiejskich 2017 mamy reprezentantki z różnych powiatów Podkarpacia m.in. sanockiego, krośnieńskiego, rzeszowskiego, łańcuckiego, bieszczadzkiego, ropczycko - sędziszowskiego, kolbuszowskiego, dębickiego, przeworskiego. To Czytelnicy i internauci zdecydują, które koło zwycięży.

Więcej…
 
Praca zarządu Izby oceniona i doceniona PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 czerwca br. w Trzebownisku 36 delegatów na Walne Zgromadzenie Podkarpackiej Izby Rolniczej dokonało analizy pracy zarządu Izby za miniony rok.

Więcej…
 
Doceń pracę Kół Gospodyń Wiejskich PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czekamy na zgłoszenia od pań z Kół Gospodyń Wiejskich, które chcą zaprezentować swoją działalność na rzecz społeczności lokalnych.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Łańcucie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 maja 2017 roku odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Łańcucie, w trakcie którego przedstawiciele samorządu rolniczego oraz zaproszeni goście dyskutowali o aktualnej sytuacji w rolnictwie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 70
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych