Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Dyżur redaktora miesięcznika Top Agrar PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja miesięcznika "Top Agrar" zaprasza do kontaktu w sprawach prawnych i interwencyjnych. Ważne dla czytelników problemy zostaną podjęte na łamach gazety. Ponadto w dniu 24 października (wtorek) 2017 r. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku, w godzinach od 9.00 do 15.00, dyżur będzie pełnił redaktor miesięcznika "Top Agrar" - Andrzej Sawa, tel. (17) 871 40 78. Zapraszamy osoby zainteresowane o kontakt.

 
Posiedzenie Rad Powiatowych PIR powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 17 października 2017 r. Bursa Szkolna w Lesku była miejscem posiedzenia trzech Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej. Zaproszeni goście odpowiadali na pytania nurtujące członków Rady bieszczadzkiej, leskiej i sanockiej.

Więcej…
 
Konferencja „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku” PDF Drukuj Email
Podkarpacka Izba Rolnicza zaprasza na konferencję pt. „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku” organizowaną przez Krajową Radę Izb Rolniczych. W załączniku szczegółowe informacje.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Łańcucie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 6 października 2017 roku odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Łańcucie. Spotkanie prowadził Stanisław Bartman Przewodniczący Rady, który po przywitaniu przybyłych gości oraz delegatów przekazał głos Kazimierzowi Gołojuchowi Posłowi na Sejm RP, który w swoim wystąpieniu poruszył kwestie dotyczące przymrozków wiosennych, zwalczania ASF, szkód łowieckich oraz rolniczego handlu detalicznego. Poseł Gołojuch zachęcał wszystkich rolników, aby skorzystali z ubezpieczeń dotowanych z budżetu państwa. Poinformował, że na te ubezpieczenia jest zarezerwowanych około 900 mln zł w budżecie państwa.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Jaśle PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeci kwartał bieżącego roku w rolnictwie powiatu jasielskiego został podsumowany podczas posiedzenia Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle w dniu 4 października.

Więcej…
 
Pomoc finansowa dla poszkodowanych w wyniku huraganu, deszczu nawalnego lub gradu PDF Drukuj Email

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła udzielanie pomocy finansowej dla poszkodowanych w wyniku huraganu, deszczu nawalnego lub gradu w sierpniu 2017 r.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 75
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych