Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Dzień z Mlekiem PDF Drukuj Email

 
Bezpieczne wakacje na wsi PDF Drukuj Email

 
Konsultacje społeczne w celu oceny i przeglądu zasad dotyczących pomocy państwa w rolnictwie PDF Drukuj Email

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje społeczne w celu oceny i przeglądu zasad dotyczących pomocy państwa w rolnictwie, obszarach wiejskich i leśnictwie. Jak państwo wiedzą, ustanowiono szczególne ramy zasad pomocy państwa dla rolnictwa, leśnictwa i obszarów wiejskich.

Więcej…
 
Odpowiedź resortu rolnictwa na pismo KRIR w sprawie suszy PDF Drukuj Email

W załączeniu przesyłamy do wiadomości odpowiedź resortu rolnictwa na pismo KRIR z kwietnia br. w sprawie pomocy rolnikom poszkodowanym przez suszę.

PISMO


 
Nowości w portalu IRZplus PDF Drukuj Email

Portal IRZplus przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez internet. w załącznikach informacja ARiMR na temat portalu IRZplus.

 

Ogólne informacje o portalu

Nowości w portalu od lipca 2019 r

 
Ostatnie Walne Zgromadzenie V kadencji PIR PDF Drukuj Email

20 maja br. W siedzibie Izby w Trzebownisku odbyło się ostatnie Walne Zgromadzenie V kadencji. Delegaci zapoznali się z działalnością Zarządu Izby za mijające półrocze. Wysłuchali informacji na temat postępu prac związanych z realizacją inwestycji na działce w Boguchwale oraz informacji z realizacji wniosków zgłoszonych podczas grudniowego Walnego Zgromadzenia. W trakcie obrad jednogłośnie podjęto uchwałę w sprawie udzielenia Zarządowi Izby absolutorium za 2018 rok. Istotnym punktem obrad Walnego Zgromadzenia było powołanie Komisji Wojewódzkiej do przeprowadzenia wyborów do Walnego Zgromadzenia Podkarpackiej Izby Rolniczej VI kadencji. Podczas obrad jednogłośnie podjęto uchwałę w sprawie zmiany oraz ustalenia tekstu jednolitego Statutu Podkarpackiej Izby Rolniczej. Na zakończenie kadencji wszystkim delegatom wręczono pamiątkowe podziękowania za zaangażowanie oraz wysiłek włożony w pracę na rzecz podkarpackiego rolnictwa.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 98
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych