Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Komisji ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Podkarpackiej Izby Rolniczej PDF Drukuj Email


8 listopada br. odbyło się posiedzenie Komisji ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Podkarpackiej Izby Rolniczej podczas którego członkinie Komisji najpierw wysłuchały Małgorzaty Mięsowicz z Poradni Dobry Dietetyk, która omówiła temat profilaktyki chorób cywilizacyjnych i promocji zdrowia, a potem poznały szczegóły projektu edukacyjnego przedstawione przez koordynatorkę projektu Iwonę Rymut z Centrum Medycznego MEDYK.

Więcej…
 
Wspólna Polityka Rolna - co dalej? PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z inicjatywy Krajowej Rady Izb Rolniczych ze środków „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich” pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi 27 października br. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się konferencja na temat „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku” organizowana wspólnie z Podkarpacką Izbą Rolniczą.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Rzeszowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 października 2017 r. w Trzebownisku odbyło się posiedzenie rzeszowskiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 października 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego wysłuchali najpierw Witolda Darłaka starosty powiatu ropczycko – sędziszowskiego, który mówił o dofinansowaniu Starostwa do atestacji opryskiwaczy dla rolników z powiatu ropczycko – sędziszowskiego, o sytuacji w powiatowej służbie zdrowia oraz o łączniku do autostrady, a następnie wysłuchali kolejnych prelegentów.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Leżajsku PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 października 2017 roku w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Leżajsku, które połączone było z Dniami Otwartymi Drzwi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Więcej…
 
Procedura wydawania opinii na wniosek komornika przez Podkarpacką Izbę Rolniczą PDF Drukuj Email

Zarząd Podkarpackiej Izby Rolniczej w dniu 4 października 2017 r. podjął uchwałę w sprawie przyjęcia "Procedury wydawania opinii na wniosek komornika co do przedmiotów należących do rolnika prowadzącego gospodarstwo, które nie podlegają egzekucji".

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 75
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych