Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Wniosek KRIR dotyczący jednoznacznego przyznawania dopłat obszarowych rolnikom faktycznie uprawiającym grunty rolne PDF Drukuj Email

Przesyłam w załączeniu wystąpienie Zarządu KRIR do MRiRW w sprawie wniosku z drugiego posiedzenia Krajowej Rady Izb Rolniczych VI kadencji w dniu 2 grudnia 2019 r. dotyczącego jednoznacznego przyznawania dopłat obszarowych rolnikom faktycznie uprawiającym grunty rolne oraz odpowiedź resortu Rolnictwa.

Wniosek

Odpowiedź MRiRW

 
Bezpłatne bilety na AGROTECH PDF Drukuj Email

Podkarpacka Izba Rolnicza informuje, że posiada bezpłatne bilety wstępu na XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach które odbędą się w dniach 13 – 15 marca 2020 roku. Bilety można odebrać w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku, Trzebownisko 615 A, tel. 17 87 14 078 lub w biurach terenowych Izby w: Jarosławiu, ul. Dąbrowskiego 18, tel. (16) 627 30 01, w Krośnie, ul. Lewakowskiego 53, tel. (13) 432 74 82  i w Tarnobrzegu ul. Piłsudskiego 8/6, tel. 604 263 935.

 
Studia w KUL Stalowa Wola PDF Drukuj Email

Katolicki Uniwersytet Lubelski informuje, że Wydział Nauk Inżynieryjno-Technicznych w Stalowej Woli rozpoczoł rekrutację na nowe kierunki studiów podyplomowych i kursów językowych. Uruchomiony został nabór na studia rozpoczynające się 1 marca 2020 roku:

  • administracja publiczna
  • przygotowanie pedagogiczne
  • rozwój infrastruktury wiejskiej i modernizacja rolnictwa
  • Master of Business Administration
  • kurs języka angielskiego dla kadry menadżerskiej B2 i C1
  • kurs języka polskiego dla pracowników zagranicznych
Rekrutacja trwa do 29 lutego 2020 roku. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.kandydat.kul.pl/podyplomowe.

 
Skorzystaj z pomocy w rejestracji na Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce PDF Drukuj Email

Podkarpacka Izba Rolnicza w Trzebownisku zaprasza rolników do udziału w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce w dniach 20 – 21 marzec 2020 r. Każdy kto chce wziąć udział w Forum i ma problem z zarejestrowaniem się przez stronę internetową www.forum-jasionka.pl może skorzystać z pomocy pracowników Podkarpackiej Izby Rolniczej. Rolnicy z powiatów: dębickiego, kolbuszowskiego, mieleckiego, niżańskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego mogą w tej sprawie kontaktować się z Arkadiuszem Tomankiem, tel. 604 263 935. Rolnicy z powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przemyskiego i przeworskiego mogą w tej sprawie kontaktować się z Bogusławem Gilarskim, tel. 16 62 73 001. Rolnicy z powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego i  sanockiego mogą w tej sprawie kontaktować się z Ewą Selwą, tel. 728 468 627. Rolnicy z powiatów: leżajskiego, łańcuckiego, ropczycko – sędziszowskiego, rzeszowskiego i strzyżowskiego mogą w tej sprawie kontaktować się pracownikami biura Izby w Trzebownisku: Arturem Warzechą, Justyną Warzechą i Lucyną Rudny, tel.  17 87 14 078. W rejestracji pracownicy pomagają w terminie do 10 marca br.

 
Szkolenia ARiMR PDF Drukuj Email

Biuro Powiatowe ARiMR w Lesku zaprasza na szkolenia dla rolników pt. E-wniosek, Oświadczenia w Kampanii 2020 oraz pomoc finansowa Dobrostan zwierząt PROW 2014-2020. Szczegóły w załączniku poniżej.

Pismo

 
Badania dotyczące opinii Rolników na temat ubezpieczeń gospodarczych PDF Drukuj Email

„Szanowni Państwo, Nazywam się Aleksandra Wicka, jestem adiunktem w Instytucie Ekonomii i Finansów SGGW w Warszawie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w realizacji badań dotyczących opinii Rolników na temat ubezpieczeń gospodarczych. Pytania zawarte w kwestionariusz badawczym w żaden sposób nie umożliwiają identyfikacji osoby biorącej udział w badaniu.

Z góry dziękuję za okazaną  życzliwość. Link do badania (najlepiej przekopiować do wyszukiwarki) : https://badania.wne.sggw.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=OPINIE_ROLNIKOW

Z poważaniem,

Dr inż. Aleksandra Wicka”

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 107
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych