Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Uchwała Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie podziału województwa podkarpackiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia ich do kategorii PDF Drukuj Email

 

Projekt uchwały Sejmiku

 
Promocja Polskiej Wieprzowiny PDF Drukuj Email

20 października 2019 r. w Łańcucie przy ul. 3 Maja 10, na placu przy budynku dawnego Maneżu, będącego częścią Muzeum-Zamku, w godz. od 12.00 do 17.00 odbył się piknik poświęcony „Promocji Polskiej Wieprzowiny” sfinansowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

Więcej…
 
Pomoc na inwestycje zapobiegające klęskom żywiołowym rusza 28 października PDF Drukuj Email

Od 28 października do 22 listopada 2019 r. w oddziałach regionalnych ARiMR można składać wnioski o „Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof”.

Więcej…
 
Pomoc suszowa: termin składania wniosków przedłużony do 15 listopada PDF Drukuj Email

O dwa tygodnie, do 15 listopada 2019 r., został przedłużony termin składania wniosków o  pomoc przez tych rolników, którzy w bieżącym roku ponieśli straty w uprawach w wyniku suszy i innych niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła nabór 3 października i do piątku 18 października na konta rolników przelała w ramach pomocy suszowej blisko 395 mln zł.

Więcej…
 
KRUS infornacja o o zbliżającym się końcu ustawowego terminu na opłacenie składek PDF Drukuj Email

Kasa przypomina, że z dniem 31 października 2019 r. mija ustawowy termin uregulowania należnych składek na ubezpieczenie społeczne rolników za rolników, małżonków i domowników za IV kwartał 2019 r.

Termin opłacenia składek za pomocników rolnika za dany miesiąc upływa z 15 dniem następnego miesiąca, czyli za październik br. składki te należy opłacić do 15 listopada br.

Więcej…
 
Zapraszamy na Promocję Polskiej Wieprzowiny PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 101
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych