Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
II edycja specjalistycznej konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej „Narodowy Dzień Świni” PDF Drukuj Email

Narodowy Dzień Świni odbędzie się dnia 6 marca 2018 roku na terenie Hotelu 500, ul. Poznańska 139, Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie). Jest to specjalistyczna konferencja dla hodowców i producentów trzody chlewnej, która jest poświęcona przede wszystkim niekorzystnej sytuacji epidemiologicznej w zakresie ASF. Uważamy, że niezbędne jest zintensyfikowanie działań szkoleniowych wśród hodowców i producentów świń, ponieważ sukces w obronie kraju przed ASF zależy w istotnym stopniu od poziomu ich świadomości, które w dużej mierze przyczynią się do rozwiązania wielu problemów w sektorze trzody chlewnej.

 

Program

 
Konferencja nt. rolnictwa precyzyjnego w Kamieniu Śląskim PDF Drukuj Email

AGROCOM Polska wspólnie z firmami Claas i 365FarmNet zapraszają do uczestnictwa w konferencji nt. rolnictwa precyzyjnego w Kamieniu Śląskim. Konferencja odbędzie się w dniach 05.02 - 07.02.2018r. w Centrum Kultury i Nauki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego (Sanktuarium Św. Jacka) w Kamieniu Śląskim koło Opola. W załączeniu przesyłamy plan konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zainteresowanych uprzejmie prosimy o sprawne odesłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych.

Formularz zgłoszeniowy

Plan konferencji

 
Zapraszamy na forum producentów zbóż i kukurydzy PDF Drukuj Email

 

ZAPROSZENIE

 
Nabór na kierunek w UWM w Olsztynie PDF Drukuj Email

W związku z prowadzonym przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie naborami na kierunek Rybactwo, Władze Uniwersytetu przygotowały film promujący nabory. Więcej informacji w załączniku.

 

PLIK

 
EIP-AGRI poszukuje ekspertów PDF Drukuj Email

Szanowni Partnerzy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

Europejskie partnerstwo innowacyjne na rzecz wydajnego i zrównoważonego rolnictwa EIP-AGRI poszukuje ekspertów ds. koordynacji warsztatów, seminariów i do grup fokusowych - więcej informacji na stronie: http://ksow.pl/news/entry/13004-eip-agri-poszukuje-ekspertow.html

 
Zaproszenie do udziału w Konferencji Naukowej „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Rolnictwo XXI wieku - problemy i wyzwania", która odbędzie się w dniach 20-21.03.2018r. w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 78
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych