Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Zapraszamy na Piknik Wołowy PDF Drukuj Email

 
Odpowiedź resortu rolnictwa na stanowisko Podkarpackiej Izby Rolniczej w sprawie importu zbóż z Ukrainy PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resort rolnictwa przedstawił odpowiedź na stanowisko Podkarpackiej Izby Rolniczej w sprawie importu zbóż z Ukrainy. Zdaniem PIR polscy rolnicy przy produkcji płodów rolnych muszą stosować zasady integrowanej ochrony roślin oraz nie mogą stosować wielu środków chemicznych dozwolonych poza strefą Unii Europejskiej. Powoduje to wyższe koszty produkcji w porównaniu do Ukrainy, gdzie nie obowiązują europejskie standardy, a dodatkowo występują bardziej sprzyjające warunki atmosferyczne i glebowe.

Więcej…
 
Apel Wojewody Podkarpackiego i Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii PDF Drukuj Email

Wojewoda Podkarpacki oraz Podkarpackie Wojewódzki Lekarz Weterynarii apelują o przestrzeganie zasad bioasekuracji w związku z intensywnym szerzeniem się afrykańskiego pomoru świń w Polsce.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Podkarpacka Izba Rolnicza zaprasza do składania ofert na organizację wyjazdu studyjnego na Ukrainę i do Rumunii dla 45 osób zgodnie z zapytaniem ofertowym zamieszczonym na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ----> link

 
Rady Powiatowe PIR powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym razem kolejne posiedzenie łączonych Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego odbyło się w Domu Ludowym w Niebieszczanach. Gospodarzem posiedzenia był sołtys miejscowości i jednocześnie członek Rady Powiatowej PIR w Sanoku Marian Czubek.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Brzozowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugie w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Brzozowie odbyło się w dniu 4 lipca br. w starostwie powiatowym w Brzozowie. Przewodniczący Rady Witold Toczek usprawiedliwił nieobecność na posiedzeniu przedstawiciela Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa po czym głos oddał Stanisławowi Falowi - członkowi zarządu Izby.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 70
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych