Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Promocja drobiu - Piknik Drobiowy w Łańcucie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podkarpacka Izba Rolnicza wspólnie z burmistrzem miasta Łańcuta i starostą łańcuckim zorganizowała 17 września 2017 r. na rynku w Łańcucie Piknik Drobiowy połączony z obchodami Dni Miasta i Powiatu Łańcuckiego. Celem Pikniku było promowanie wśród konsumentów spożycia mięsa drobiowego i przetworów z mięsa drobiowego, poprzez zwiększenie udziału ich spożycia w codziennej diecie. Piknik sfinansowany został ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Więcej…
 
Nabór wniosków w ramach poddziałania "Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali gospodarstwo innemu rolnikowi" PDF Drukuj Email

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków na przyznanie pomocy w ramach podziałania "Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do sytemu dla małych gospodarstw, którzy trawle przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi" objętego PROW 2014 - 2020. Wnioski przyjmowane będą w biurach powiatowych Agencji w terminie od 25 września do 24 października 2017 r.

Więcej…
 
Od 1 września 2017 r. KOWR organizatorem przetargów na dzierżawę lub sprzedaż nieruchomości rolnych wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przetargi na rozdysponowanie nieruchomości z terenu Województwa Podkarpackiego będą przeprowadzane w Oddziale Terenowym w Rzeszowie oraz w biurach terenowych KOWR.

Więcej…
 
XIX Dni Kukurydzy Województw Mazowieckiego i Łódzkiego PDF Drukuj Email

Więcej…
 
Odpowiedź na wniosek Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie wapnowania PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych wystosował wniosek do Ministra Środowiska i do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie przywrócenia dofinansowania wapnowania gleb ze środków wojewódzkich funduszy ochrony środowiska.

Więcej…
 
Wyjazd studyjny rolników na Ukrainę i do Rumunii PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Podkarpacka Izba Rolnicza w Trzebownisku w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, plan operacyjny na lata 2016 - 2017 zgodnie z umową zawartą z Województwem Podkarpackim realizowała będzie w roku 2017 projekt pt.: „Wyjazd studyjny rolników na Ukrainę i do Rumunii”. Projekt realizowany będzie w ramach planu operacyjnego Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Podkarpackiego na lata 2016 – 2017.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 72
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych