Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Polska Wieś 1/2019 - miesięcznik Krajowej Rady Izb Rolniczych PDF Drukuj Email

Od stycznia br. miesięcznik Krajowej Rady Izb Rolniczych wydawany jest w formie elektronicznej.mPoniżej przesyłam odnośnik do styczniowego numeru.

Link do gazety

 
Podziękowanie za współpracę PDF Drukuj Email15 marca 2019 roku zakończyłem pracę na stanowisku dyrektora w Podkarpackiej Izbie Rolniczej w Trzebownisku. Moje obowiązki przejął Wiesław Lada. W związku z tym dziękuję za dotychczasową współpracę zarządowi, delegatom, pracownikom Izby oraz szefom instytucji rolniczych z którymi miałem przyjemność współpracować przez siedem ostatnich lat. Dziękuję wszystkim za znakomite relacje, za dotychczasową życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych. Jednocześnie życzę wszystkim wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

 

Arkadiusz Bęben

 
XV Forum Kobiet Wiejskich PDF Drukuj Email

15.03.2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyło się XV Podkarpackie Forum Kobiet Wiejskich. W wydarzeniu tym wzięło udział ponad 300 kobiet z Kół Gospodyń Wiejskich z województwa podkarpackiego.

Galeria

 
Zaproszenie do udziału w projekcie Polskie Mosty Trchnologiczne PDF Drukuj Email

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej KOWR (http://www.kowr.gov.pl/promocja/wspolpraca-miedzynarodowa/wydarzenia-instytucji-zewnetrznych )zostało zamieszczone zaproszenie do udziału w projekcie Polskie Mosty Technologiczne, który ma na celu wsparcie innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w wypracowaniu strategii wejścia na zagraniczne rynki.

 
ASF: Pomoc finansowa dla producentów świń PDF Drukuj Email

Pomoc finansowa dla producentów świń, którzy zaprzestali produkcji w związku z obowiązującym zakazem utrzymywania w gospodarstwie świń lub ich wprowadzenia do gospodarstwa, wydanym w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń. Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć w Biurze Powiatowym ARiMR właściwym ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę producenta trzody chlewnej. Formularz wniosku dostępny jest również w biurach powiatowych Agencji. Więcej informacji w linku poniżej.

https://www.arimr.gov.pl/pomoc-krajowa/asf-pomoc-finansowa-dla-producentow-swin.html

 
Pytania i odpowiedzi programu azotanowego PDF Drukuj Email

Informujemy, że pod poniższym linkiem znajdują się najczęściej zadawane pytania do programu azotanowego wraz z odpowiedziami. Materiał będzie na bieżąco uzupełniany.

https://www.gov.pl/web/gospodarkamorska/pytania-i-odpowiedzi-do-programu-azotanowego

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 94
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych