Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Szkolenia dla podmiotów doradczych PDF Drukuj Email

ARiMR informuje, że planowane jest jednodniowe szkolenie z zakresu obsługi wniosków w ramach operacji „Modernizacja gospodarstw rolnych” i „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej” dla podmiotów doradczych oraz osób wypełniających wnioski o przyznanie pomocy w zakresie działań PROW 2014-2020, które odbędzie się 5 kwietnia br. Szkolenia przeprowadzą pracownisy z ARiMR, którzy przedstawią zmiany oraz nowe wymagania w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej w przypadku ubiegania się o przyznanie pomocy. W przypadku zainteresowania – proszę o zgłaszanie się bezpośrednio do ARiMR, zostało jeszcze ok. 40 miejsc.

https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-zaprasza-doradcow-na-szkolenie-z-zasad-przyznawania-pomocy-oraz-przygotowania-wnioskow-aplik.html

 
Polska Wieś 3/2019 - miesięcznik Krajowej Rady Izb Rolniczych PDF Drukuj Email

 

https://issuu.com/krajowa_rada_izb_rolniczych/docs/03-polska_wies

 
Rada Społeczna przy OTKOWR w Rzeszowie działa już rok PDF Drukuj Email

W dniu 27 marca 2019 r. w siedzibie Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Rzeszowie odbyło się kolejne w tej kadencji, a pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Społecznej działającej przy Oddziale Terenowym. W spotkaniu uczestniczyła także dyrekcja OT, oraz pracownicy KOWR realizujący zadania w terenie. Spotkanie to było okazją do podsumowania dotychczasowej, rocznej już działalności Rady.

Więcej…
 
Materiały z konferencji "Gospodarowania nawozami a ochrona wód" PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że prezentacje z konferencji pn.: „Gospodarowania nawozami a ochrona wód”, która odbyła się w dniu 8 marca 2019 r., zostały umieszczone na stronie internetowej MRiRW pod adresem:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/gospodarowanie-nawozami-a-ochrona-wod

Jednocześnie przekazujemy bezpośredni link do Zbioru Zaleceń Dobrej Praktyki Rolniczej do dobrowolnego stosowania:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/zbior-zalecen-dobrej-praktyki-rolniczej-do-dobrowolnego-stosowania

 
Polska Wieś 1/2019 - miesięcznik Krajowej Rady Izb Rolniczych PDF Drukuj Email

Od stycznia br. miesięcznik Krajowej Rady Izb Rolniczych wydawany jest w formie elektronicznej.mPoniżej przesyłam odnośnik do styczniowego numeru.

Link do gazety

 
Podziękowanie za współpracę PDF Drukuj Email15 marca 2019 roku zakończyłem pracę na stanowisku dyrektora w Podkarpackiej Izbie Rolniczej w Trzebownisku. Moje obowiązki przejął Wiesław Lada. W związku z tym dziękuję za dotychczasową współpracę zarządowi, delegatom, pracownikom Izby oraz szefom instytucji rolniczych z którymi miałem przyjemność współpracować przez siedem ostatnich lat. Dziękuję wszystkim za znakomite relacje, za dotychczasową życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych. Jednocześnie życzę wszystkim wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

 

Arkadiusz Bęben

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 94
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych