Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw PDF Drukuj Email

Informujemy, że 17-19 października 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, samorządowców, ludzi nauki – jednym słowem tych wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju.

Więcej…
 
III Narodowy Dzień Mlecznej Fermy PDF Drukuj Email

04.09.2018 roku na terenie gospodarstwa rolnego Państwa Wioletty i Sylwestra Imiołek będzie miał miejsce „III Narodowy Dzień Mlecznej Fermy. Patronat nad tym wydarzeniem objęła już Łódzka Izba Rolnicza, Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach i Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Narodowy Dzień Mlecznej Fermy będzie poświęcony przede wszystkim różnym aspektom związanym z żywieniem bydła mlecznego oraz funkcjonowaniem farmy mlecznej.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Łańcucie. PDF Drukuj Email
20 lipca 2018 roku odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Łańcucie, które prowadził Stanisław Bartman Prezes Zarządu PIR jednocześnie  Przewodniczący tej Rady. Jako pierwszy głos zabrał Jacek Rejman Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie. Podczas swojego wystąpienia przedstawił informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwach rolnych w okresie żniw. Zaapelował o przestrzeganie zasad BHP podczas tych prac aby nie dochodziło do różnego rodzaju wypadków. Wskazał zagrożenia i przyczyny sytuacji jakie mogą mieć miejsce na terenie gospodarstwa rolnego.

Więcej…
 
Ważne sprawy na posiedzeniu Rady Powiatowej w Jaśle PDF Drukuj Email

Realizując wnioski zgłoszone przez członków Rady w Jaśle pan Piotr Suski – przewodniczący Rady na zwołane na dzień 09.07. br. posiedzenie zaprosił między innymi Starostę Jasielskiego pana Adama Pawlusia i przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Jaśle w osobach: Michał Czopor i Bartłomiej Świerczek. W posiedzeniu tradycyjnie już uczestniczyli: przedstawiciel Biura Powiatowego ARiMR- pani Anna Byczek oraz przedstawiciel Zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej - pana Stanisław Fal.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Strzyżowie PDF Drukuj Email


27 czerwca 2018 roku w Ośrodku Nowoczesnej Gospodyni w odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Strzyżowie, które prowadził Pan Jerzy Bator Przewodniczący tej Rady. Program obejmował klika zagadnień. Tematem który najbardziej zainteresował obecnych delegatów oraz rolników którzy przybyli na posiedzenie była restrukturyzacja małych gospodarstw. Założenia tego działania oraz szczegóły związane z całą procedurą składania wniosku omówiła Pani Aldona Napieracz przedstawicielka POR AR i MR w Rzeszowie. Rolnicy mieli okazję w szczegółach zapoznać się z założeniami tego działania. Liczne pytania z sali dotyczące tego tematu świadczyły o dużym zainteresowaniu tym programem ze strony rolników.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email
6 lipca 2018 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego wysłuchali najpierw Witolda Darłaka Starosty Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego, który mówił o sytuacji w ropczyckiej w służbie zdrowia i w ropczyckim sądownictwie, a następnie wysłuchali kolejnych prelegentów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 84
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych