Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
XIX Dni Kukurydzy Województw Mazowieckiego i Łódzkiego PDF Drukuj Email

Więcej…
 
Odpowiedź na wniosek Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie wapnowania PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych wystosował wniosek do Ministra Środowiska i do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie przywrócenia dofinansowania wapnowania gleb ze środków wojewódzkich funduszy ochrony środowiska.

Więcej…
 
Wyjazd studyjny rolników na Ukrainę i do Rumunii PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Podkarpacka Izba Rolnicza w Trzebownisku w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, plan operacyjny na lata 2016 - 2017 zgodnie z umową zawartą z Województwem Podkarpackim realizowała będzie w roku 2017 projekt pt.: „Wyjazd studyjny rolników na Ukrainę i do Rumunii”. Projekt realizowany będzie w ramach planu operacyjnego Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Podkarpackiego na lata 2016 – 2017.

Więcej…
 
Ubój zwierząt w ramach rolniczego handlu detalicznego - RHD PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystosowało odpowiedź na wniosek przyjęty na VIII Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych 22 maja br. w sprawie wprowadzenia odstępstwa od zakazu wykorzystywania (w ramach tzw. rolniczego handlu detalicznego - RHD) do produkcji mięsa zwierząt kopytnych pozyskanego z uboju dokonanego poza rzeźnią i wprowadzeniem warunków przy uboju zwierząt na sprzedaż bezpośrednią jak przy uboju na potrzeby własne.

Więcej…
 
Producencie wina pamiętaj o złożeniu deklaracji w ARR PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Producenci wyrabiający wino z winogron pozyskanych z upraw położonych na terenie Polski wpisani do ewidencji Agencji Rynku Rolnego są zobowiązani złożyć deklaracje do 31 sierpnia 2017 r.

Więcej…
 
Finał Plebiscytu na Najlepsze KGW 2017 r. PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 lipca br. w Ośrodku Kultury w Szczawnem w gminie Komańcza odbył się finał Plebiscytu na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich w 2017 r. Impreza współorganizowana przez Podkarpacką Izbę Rolniczą, Gazetę Codzienną Nowiny, Wojewódzki Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Wojewódzką Radę Kół Gospodyń Wiejskich połączona była z Piknikiem Wołowym, którego głównym celem była promocja wołowiny – mięsa mało popularnego i niedocenianego przez polskich konsumentów. Plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem – wzięło w nim udział 56 Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń działających na rzecz kultury wiejskiej z powiatów: sanockiego, krośnieńskiego, rzeszowskiego, łańcuckiego, bieszczadzkiego, ropczycko - sędziszowskiego, kolbuszowskiego, dębickiego, przeworskiego, jasielskiego, leżajskiego i przemyskiego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 70
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych