Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Apel do rolników PDF Drukuj Email

Świętokrzyska Izba Rolnicza zwraca się z apelem o pomoc finansową dla Bartłomieja Zająca, rolnika zamieszkałego w Niedźwiedziu, prowadzącego 10 - hektarowe rodzinne gospodarstwo, które w 27 maja br. roku dotknął ogromny pożar. Wszystkich, którzy są w stanie pomóc prosimy o dokonanie wpłat na specjalnie utworzony rachunek bankowy.

Więcej…
 
Narodowy Dzień Fermy Mlecznej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

Narodowy Dzień Fermy Mlecznej jest to wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła mlecznego chcących poprawić efektywność swojego gospodarstwa, wydajność stada i jakość produkowanego mleka. Impreza skierowana jest dla hodowców, którzy chcą w sposób świadomy i zrównoważony rozwijać swój biznes, przy najwyższej dbałości o zdrowie i dobro swoich zwierząt.

Więcej…
 
Zapraszamy na Piknik Wieprzowy PDF Drukuj Email

 
Komunikat z dnia 30 czerwca 2017 roku o zwalczaniu zarazy ziemniaka PDF Drukuj Email

Komunikat z dnia 30 czerwca 2017 roku o zwalczaniu zarazy ziemniaka

 
Anna Fąfara Sołtysem Roku 2016 PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 czerwca 2017 r. w Senacie wręczono nagrody laureatom 15. edycji konkursu „Sołtys Roku”, organizowanego przez redakcję „Gazety Sołeckiej” i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Uroczystość poprzedziła konferencja „Aktywne sołectwa – obywatelskie społeczeństwo”, przygotowana przez Komisję Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej oraz Komisję Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z organizatorami konkursu. Jego celem jest promowanie najbardziej aktywnych sołtysów, postaw obywatelskich i troska o rozwój małych ojczyzn.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Rzeszowie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 czerwca 2017 r. odbyło się posiedzenie rzeszowskiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej, podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego podsumowali tegoroczną kampanię składania wniosków obszarowych, zapoznali się z przygotowaniami Elewarru Sp. z o.o. O/Załęże do tegorocznej kampanii żniwnej oraz dyskutowali na temat szans i zagrożeń dla rolników wynikających z utworzenia Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 68
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych