Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 września 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Ropczycach odbyło się posiedzenie Ropczyckiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej połączone ze szkoleniem dotyczącym wystąpienia na terenie kraju sytuacji epizodycznej Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). Szkolenie przeprowadziła lekarz weterynarii Elżbieta Rachwał, która omówiła najistotniejsze aspekty rozprzestrzeniania się choroby oraz zasady ochrony przed nią.

Więcej…
 
Zapraszamy na Piknik Wieprzowy PDF Drukuj Email

 
Uwaga rolnicy! PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy rolnicy, w związku z dynamicznie rozwijającą się w Polsce sytuacją epizootyczną w zakresie Afrykańskiego Pomoru Świń, na terenie województwa podkarpackiego w każdym starostwie powiatowym we wrześniu odbędą się szkolenia poświęcone problematyce ochrony hodowli świń przed zarażeniem chorobą ASF.

Więcej…
 
Samorząd rolniczy na Ogólnopolskich Dożynkach Jasnogórskich PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 4 września 2016 r. na Jasnej Górze w Częstochowie po raz kolejny odbyło się Ogólnopolskie Święto Dziękczynienia za plony – Jasnogórskie Dożynki z udziałem przedstawicieli samorządu rolniczego. W uroczystej mszy świętej z błogosławieństwem wieńców żniwnych, w której uczestniczyli rolnicy z całej Polski przewodniczył prymas Polski arcybiskup Wojciech Polak.

Więcej…
 
Jubileusz 20 – lecia Podkarpackiej Izby Rolniczej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

Podkarpacka Izba Rolnicza świętując swój Jubileusz 20 - lecia istnienia przygotowała dla delegatów oraz zaproszonych gości dwudniowy program, który rozpoczął się w dniu 13 sierpnia br. konferencją pt. „Nowe wyzwania stojące przed samorządem rolniczym”, która odbyła się w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Więcej…
 
Sytuacja w skupie zbóż PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 3 sierpnia br. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, na który przybyli zaproszeni goście: Józef Wyskiel – dyrektor OT Agencji Rynku Rolnego w Rzeszowie, Krzysztof Skop – kierownik skupu Elewarr sp. z o.o. w Rzeszowie oraz przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie – Wiesław Bator i Robert Nowakowski. W posiedzeniu uczestniczył również przewodniczący Rzeszowskiej Rady Powiatowej PIR – Zbigniew Micał.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 51
Copyright © 2016 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych