Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Jest dofinansowanie do wapnowania gleb PDF Drukuj Email

W Ministerstwie Środowiska odbyła się wspólna konferencja prasowa ministra rolnictwa i rozwoju wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego wraz z ministrem środowiska Henrykiem Kowalczykiem, podczas której omawiano uruchomienie programu priorytetowego na lata 2019 – 2023 pt.: „Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie”.

Podczas konferencji podpisane zostało porozumienie pomiędzy wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej a Krajową Stacją Chemiczno-Rolniczą.

Więcej…
 
Dzień z Mlekiem PDF Drukuj Email

 
Bezpieczne wakacje na wsi PDF Drukuj Email

 
Konsultacje społeczne w celu oceny i przeglądu zasad dotyczących pomocy państwa w rolnictwie PDF Drukuj Email

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje społeczne w celu oceny i przeglądu zasad dotyczących pomocy państwa w rolnictwie, obszarach wiejskich i leśnictwie. Jak państwo wiedzą, ustanowiono szczególne ramy zasad pomocy państwa dla rolnictwa, leśnictwa i obszarów wiejskich.

Więcej…
 
Odpowiedź resortu rolnictwa na pismo KRIR w sprawie suszy PDF Drukuj Email

W załączeniu przesyłamy do wiadomości odpowiedź resortu rolnictwa na pismo KRIR z kwietnia br. w sprawie pomocy rolnikom poszkodowanym przez suszę.

PISMO


 
Nowości w portalu IRZplus PDF Drukuj Email

Portal IRZplus przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez internet. w załącznikach informacja ARiMR na temat portalu IRZplus.

 

Ogólne informacje o portalu

Nowości w portalu od lipca 2019 r

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 94
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych