Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Susza rolnicza w ubezpieczeniu upraw - materiały szkoleniowe PDF Drukuj Email


Susza rolnicza w ubezpieczeniu upraw - materiały szkoleniowe. Link

 
Strategia - Podkarpackie 2030 - zgłaszanie uwag PDF Drukuj Email


W związku z pracami nad Strategią rozwoju województwa – Podkarpackie 2030 zwracamy się do Państwa z prośbą o  włączenie się w proces tworzenia tego dokumentu. ​W załączeniu przesyłam pismo i informacje dotyczące możliwości zgłaszania uwag do projektu Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030.​

http://formularze.podkarpackie.pl/index.php?option=com_rsform&view=rsform&formId=6​

 

Strategia rozwoju województwa Podkarpackie 2030

Prezentacja strategi rozwoju województwa Podkarpackie 2030

 
Spotkanie Zespołu wspierającego prace w zakresie projektowania rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa ze środków europejskich na lata 2021–2027 PDF Drukuj Email

W załączeniu prezentacje przedstawione na posiedzeniu międzyresortowego Zespołu wspierającego prace w zakresie projektowania rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa ze środków europejskich na lata 2021–2027.

Resort rolnictwa zastrzega, że są to wstępne, propozycje do dalszych rozważań, opracowane na bazie pakietu legislacyjnego WPR po 2020, przedstawionego przez służby KE w 2018 r. Opracowane je także uwzględniając analizy SWOT, zidentyfikowane potrzeby oraz dyskusję z ekspertami. Niezależnie od powyższego, ostateczne rozstrzygnięcia w zakresie projektowanych interwencji, będą uzależnione od wysokość przyszłego budżetu przewidzianego na unijne polityki w tym WPR oraz politykę spójności. W związku z tym materiały należy traktować jako punkt wyjściowy/podstawę do dalszych dyskusji nie przesądzający jeszcze rozwiązań jakie będą ostatecznie ujęte Planie Strategicznym WPR 2021-2027.

Więcej…
 
Informacja dla rolników poddanych kwarantannie domowej w związku z Covid19 PDF Drukuj Email


Jeśli odbywasz kwarantannę w domu, czyli jesteś zdrowy, ale miałeś kontakt z osobą chorą lub właśnie wróciłeś z zagranicy - bezwzględnie stosuj się do poniższych zaleceń przez 14 dni.

• Nie opuszczaj terenu swojego gospodarstwa. Możesz zajmować się inwentarzem na jego terenie. Możesz uprawiać swoje pole.

Według dostępnej wiedzy choroba nie przenosi się z człowieka na zwierzęta gospodarskie oraz zwierzęta domowe, np. psy czy koty.

Więcej…
 
Szkody łowieckie- materiały szkoleniowe. PDF Drukuj Email

Szkody łowieckie- materiały szkoleniowe. Link--

 
UWAGA KOMUNIKAT PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT

 

Dyrektora Biura o organizacji pracy Podkarpackiej Izby Rolniczej w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego.

 

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia w dniu 13 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od 16 marca 2020 r. aż do odwołania biura Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku oraz Jarosławiu, Krośnie i Tarnobrzegu, w trosce o zdrowie osób zainteresowanych i pracowników, pozostaną nieczynne dla interesantów.

 

Podkarpacka Izba Rolnicza nie przerywa pracy i pracować będzie tak jak dotychczas w godz. 7.30 - 15.30. Kontakt będzie możliwy drogą elektroniczną, telefoniczną lub za pośrednictwem poczty. Wizyty osobiste w Podkarpackiej Izbie Rolniczej będą możliwe jedynie w przypadkach niecierpiących zwłoki, po uprzednim umówieniu telefonicznym.

 

Numery telefonów i adresy e-mail:

- siedziba Izby w Trzebownisku: (17) 871 40 78, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- biuro w Jarosławiu: (16) 627 30 01, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- biuro w Krośnie: (13) 432 74 85, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- biuro w Tarnobrzegu: 604 263 935, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dyrektor Biura

Wiesław Lada

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 107
Copyright © 2020 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych