Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Zmiany w systemie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt PDF Drukuj Email

 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Rzeszowie PDF Drukuj Email

 

13 października 2016 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Rzeszowie podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego zapoznali się z zasadami uzyskania rekompensat za ograniczenie produkcji mleka, przeanalizowali tegoroczny skup zbóż, poznali zmienione zasady obrotu prywatnymi gruntami leśnymi oraz zapoznali się z zasadami bioasekuracji stad trzody chlewnej przed wirusem Afrykańskiego Pomoru Świń. Delegaci poznali również ofertę Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. z Mielca, która prowadzi nabór wniosków dla bezrobotnych w ramach projektów:  „Czas dla Superwomen” i „Samozatrudnienie szansą na zaistnienie”.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Jarosławiu PDF Drukuj Email

 

Kolejne posiedzenie Rady Powiatowej w Jarosławiu odbyło się 04.10.2016r. W posiedzeniu uczestniczył zarząd Izby, dyrektor Biura PIR, przedstawiciele ARiMR Biura Powiatowego w Jarosławiu, kierownik Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz Jakub Głogowski- Notariusz. Po otwarciu spotkania i powitaniu gości prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej Stanisław Bartman wraz z członkami zarządu wręczyli odznaczenia Św. Izydora Oracza: Henrykowi Wąs, Henrykowi Kojderowi, Edwardowi Naspińskiemu.

Więcej…
 
Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. zaprasza do udziału w projektach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. uprzejmie informuje, iż z dniem 15.09.2016 r. rozpoczęła rekrutację do projektu „CZAS DLA SUPERWOMEN.” realizowanego w ramach Działania 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 - 2020.

Więcej…
 
Zarząd PIR na posiedzeniu Rady Powiatowej PIR w Jaśle PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle odbyło się w dniu 14.10.2016 roku. W posiedzeniu Rady uczestniczył Zarząd Izby. Gościem honorowym posiedzenia był długoletni działacz samorządu rolniczego, członek jasielskiej Rady przez 4 kadencje a przez trzy jej przewodniczący Wacław Gubernat. W uznaniu zasług dla Podkarpackiej Izby Rolniczej, prezes zarządu Stanisław Bartman wręczył panu Gubernatowi okolicznościowy medal 20 - lecia PIR.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Krośnie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po raz trzeci w tym roku w dniu 26 września w sali narad starostwa powiatowego w Krośnie obradowała Rada Powiatowa Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 54
Copyright © 2016 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych