Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

27 kwietnia 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach podczas którego przedstawiciele samorządu rolniczego rozmawiali o bieżącej sytuacji w rolnictwie.

Więcej…
 
Dzień Pola - Zamojszczyzna Spichlerzem Polski PDF Drukuj Email

 

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Dniu Pola – Zamojszczyzna Spichlerzem Polski, konferencji połączonej z warsztatami praktycznymi, która odbędzie się 23 czerwca 2017 r. w gospodarstwie rolnym Państwa Aleksandry i Marcina Zamoyskich w Michalowie/Klemensowie k. Zamościa.

Zgłoszenie

Program

Mapa

 
Pytania i odpowiedzi do regulacji prawnych dotyczących rolniczego handlu detalicznego (RHD) PDF Drukuj EmailPLIK

 
Wzory nowych protokołów dotyczących szacowania strat w rolnictwie PDF Drukuj Email

 

Podkarpacka Izba Rolnicza informuje, że na stronie internetowej MRiRW w zakładce "Niekorzystne zjawiska atmosferyczne - pomoc" zamieszczowna została ostateczna wersja nowych ujednoliconych dla całego kraju wzorów protokołów szacowania szkód powstałych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych (poniżej link do strony)

 

LINK

 
Odpowiedź MRiRW na wniosek KRIR w sprawie zmian przepisów dotyczących uboju gospodarczego PDF Drukuj Email

 
PISMO

 
Chłop Roku 2017 z Podkarpacia PDF Drukuj Email


Sławomir Kowal, kandydat Podkarpackiej Izby Rolniczej zajął pierwsze miejsce w kwietniowych wyborach Chłopa Roku w Racławicach. Drugi był Grzegorz Płażek, a trzeci Józef Robakowski, obaj z województwa małopolskiego.

Sławomir Kowal gospodaruje na powierzchni 7,5 ha we wsi Nowy Borek w powiecie rzeszowskim. Jest radnym Rady Miejskiej w Błażowej, członkiem Rady Sołeckiej Nowy Borek i aktywnym działaczem Towarzystwa Miłośników Ziemi Błażowskiej. W konkursie o miano najlepszego Chłopa Roku walczył z sześcioma zawodnikami reprezentującymi inne wojewódzkie izby rolnicze: Stanisław Budzeń (łódzkie), Kazimierz Jan Szubiński (mazowieckie), Grzegorz Płażek (małopolskie), Józef Robakowski (małopolskie), Łukasza Arcab (świętokrzyskie), Szymon Płusa (świętokrzyskie).

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 63
Copyright © 2017 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych