Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Pismo MRiRW w sprawie nowej delimitacji ONW PDF Drukuj Email

Pismo MRiRW w sprawie nowej delimitacji ONW, będące odpowiedzią na stanowisko Podkarpackiej izby Rolniczej w zakresie kryteriów wyznaczenia ONW typ specyficzny II (podgórskie).

Pismo

 
Odpowiedź MRiRW na wniosek Walnego Zgromadzenia PIR ws. zmiany ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników PDF Drukuj Email

Pismo Zarządu KRIR (na wniosek Walnego Zgromadzenia Podkarpackiej Izby Rolniczej) oraz odpowiedź Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie zmiany ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników, aby rolnicy nie musieli zaprzestać całkowicie działalności rolniczej przechodząc na emeryturę.

Pismo KRIR

Odpowiedź MRiRW

 
Pismo MRiRW w sprawie szacowania strat PDF Drukuj Email

Pismo MRiRW w sprawie szacowania strat, które jest odpowiedzią na wniosek Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Pismo

 
Podkarpackie Przysmaki Drobiowe na Dożynkach w Pustkowie Osiedlu PDF Drukuj Email

 

W niedzielę, 8 września w Pustkowie – Osiedlu Podkarpacka Izba Rolnicza zorganizowała piknik „Podkarpackie przysmaki drobiowe” sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego. Piknik został zorganizowany w ramach dębickich Dożynek Gminnych. Podczas pikniku uczestnicy imprezy degustowali przysmaki przygotowane z mięsa drobiowego i brali udział w ciekawych konkursach. Był  m.in.  konkurs „Pociąg do drobiu”, „Jak ślepej kurze ziarno”, „Wyżej siądę”, „Pogotowie weterynaryjne”, było i …„Jajo skubane”. Organizatorzy zadbali również o konkursy dla dzieci. Dzieci przeciągały linę, wsadzały kury na grzędy, biegały z jajkiem i wygrywały nagrody w loterii.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Odpowiedź Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej PDF Drukuj Email

Odpowiedź Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na wniosek Podkarpackiej Izby Rolniczej o wprowadzenie zmian w „Ogólnopolskim programie regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie”.

Więcej…
 
Dożynki Powiatowo - Gminne w Niebylcu PDF Drukuj Email

8 września na stadionie sportowym w Niebylcu odbyły się dożynki powiatowo gminne, w których uczestniczyli delegaci oraz pracownicy Podkarpackiej Izby Rolniczej. Podczas Eucharystii złożone zostały przez wiernych dary ołtarza. Dożynki rozpoczęły się korowodem barwnych wieńców dożynkowych, po czym goście dzielili się chlebem upieczonym z ziarna z tegorocznych zbiorów. Po oficjalnym przywitaniu gości oraz przemówieniach okolicznościowych, Wiceprezes Podkarpackiej Izby Rolniczej Jerzy Bator wręczył 8 odznaczeń im. Św. Izydora Oracza. Otrzymali je:  Stanisław Lubas, Wiesław Rejzerewicz, Jan Nowosad, Robert Fiołek, Dariusz Polewczak, Józef Pietrucha, Kazimierz Uryniak oraz Maria Rzeźnikiewicz.

Galeria zdjęć

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 96
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych