Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Odowiedź. na wniosek KRIR w sprawie scalania i geodetów PDF Drukuj Email

W załączeniu przesyłam odp. MRiRW na wniosek KRIR w sprawie zmiany przepisów ustawy dnia 26 marca 1982 r. o scalaniu i wymianie gruntów w celu nadania geodetom prowadzącym firmy prywatne uprawnień dotyczących scalania gruntów. Link: http://krir.pl/2014-01-03-03-24-03/pozostale/6572-uprawnienia-scalania-gruntow-dla-prywatnych-biur-geodezyjnych

Pismo

 
Analiza nt pszczelarstwa do opiniowania WPR - 2021-2027 PDF Drukuj Email

W złączeniu pismo MRiRW z 22.11.2019 r., znak: RR.pz.071.17.2019 r. oraz Analiza sektorów produkcji rolnej – sektor pszczelarski. MRiRW zwraca się z prośbą o uwagi i uzupełnienie Analizy przygotowanej przez Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

W związku z terminem wyznaczonym przez MRiRW proszę o przysłanie Państwa uwag na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 29 listopada 2019 r.

Pismo

Analiza

 
Odpowiedź MRiRW na pismo ws. problemów z tematyką szacowania strat w gospodarstwach rolnych PDF Drukuj Email

W załączeniu odpowiedź Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na pismo dotyczące problemów związanych z tematyką szacowania strat w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, powstałych w wyniku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

 

Pismo

 
Zaproszenie na konsultacje społeczne projektu Strategii - Podkarpackie 2030 PDF Drukuj Email

Z upoważnienia Pana Pawła Waisa - Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w załączeniu przesyłam informację o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030. Jednocześnie zapraszam do udziału w konferencjach konsultacyjnych zorganizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zgodnie z harmonogramem przedstawionym w zaproszeniu. Uwagi i wnioski do projektu Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030 można składać za pomocą formularza zgłaszania uwag w dniach od 31 października 2019 r. do 4 grudnia 2019 r. Pełna informacja o procesie konsultacji społecznych projektu Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030 jest dostępna na stronie internetowej Samorządu Województwa Podkarpackiego: www.podkarpackie.pl w zakładce Strategia województwa.

Zaproszenie

 
Wniosek KRiR w sprawie rękojmi należytego prowadzenia działalności rolniczej PDF Drukuj Email

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych realizując wniosek przyjęty podczas I Posiedzenia Krajowej Rady Izb Rolniczych VI Kadencji w dniu 27 września 2019 r. zwrócił się do Pana Ministra o zmianę przepisów ustawy z 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego w ten sposób, aby wykazanie rękojmi prowadzenia działalności rolniczej na nabywanej nieruchomości potwierdzała rolnikom wojewódzka izba rolnicza.

Wniosek KRiR

Odpowiedź MRiRW

 
Zmiana terminu nawożenia nawozami naturalnymi PDF Drukuj Email

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócił się do Pana Ministra z wnioskiem o zastosowania odstępstwa i umożliwienie stosowania nawozów naturalnych płynnych i stałych do końca listopada na niezamarzniętą glebę.

Pismo KRIR

Odpowiedź MRiRW

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 98
Copyright © 2019 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates

 


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych