Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Jubileusz 20 – lecia Podkarpackiej Izby Rolniczej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

Podkarpacka Izba Rolnicza świętując swój Jubileusz 20 - lecia istnienia przygotowała dla delegatów oraz zaproszonych gości dwudniowy program, który rozpoczął się w dniu 13 sierpnia br. konferencją pt. „Nowe wyzwania stojące przed samorządem rolniczym”, która odbyła się w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Więcej…
 
Sytuacja w skupie zbóż PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 3 sierpnia br. w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, na który przybyli zaproszeni goście: Józef Wyskiel – dyrektor OT Agencji Rynku Rolnego w Rzeszowie, Krzysztof Skop – kierownik skupu Elewarr sp. z o.o. w Rzeszowie oraz przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie – Wiesław Bator i Robert Nowakowski. W posiedzeniu uczestniczył również przewodniczący Rzeszowskiej Rady Powiatowej PIR – Zbigniew Micał.

Więcej…
 
21- 22 lipiec 2016 r., Porozumienie Izb Polski Południowo - Wschodniej PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 21- 22 lipca 2016 r. Podkarpacka Izba Rolnicza zorganizowała posiedzenie Porozumienia Izb Polski Południowo - Wschodniej, które odbyło się w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Zarządów Izb Rolniczych: Lubelskiej, Małopolskiej, Podkarpackiej, Świętokrzyskiej oraz Śląskiej Izby Rolniczej.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Ropczycach PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek, 15 lipca 2016 r w Starostwie Powiatowym w Ropczycach odbyło się posiedzenie ropczyckiej Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Więcej…
 
Komunikat sygnalizacyjny - omacnica prosowianka PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunikat sygnalizacyjny Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Rzeszowie z dnia 13 lipca 2016 r. dotyczący zwalczania omacnicy prosowianki.

Więcej…
 
Rada Powiatowa PIR w Sanoku PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgodnie z przyjętymi ustaleniami członków Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego posiedzenie łączonych Rad Powiatowych odbyło się 13 lipca br. w Sanoku. Obrady odbyły się w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 51
Copyright © 2016 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych