Podkarpacka Izba Rolnicza
Start
Posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle PDF Drukuj Email

Posiedzenie Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle w dniu 25.10.br. zdominowały problemy związane z nadmierną populacją dzików i saren i to zarówno w aspekcie ASF, szacowania szkód łowieckich jaki wypowiedzi kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Członkowie Rady zapoznali się również       z zasadami rolniczego handlu detalicznego, zadaniami realizowanymi przez Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego oraz działaniami Zarządu Podkarpackiej Izby Rolniczej.

 
Platforma Sygnalizacji Agrofagów PDF Drukuj Email

Zachęcamy do korzystania z Platformy Sygnalizacji Agrofagów i włączenia się nowych rolników w działania związane z monitorowaniem chorób i szkodników roślin. Poniżej link do Platformy Sygnalizacji Agrofagów, oraz pismo z Instytutu Ochrony Roślin PIB w Poznaniu zachęcające do korzystania z Platformy.

https://www.agrofagi.com.pl/

Pismo

 
Gleba jako źródło życia ochrona oraz jej racjonalne wykorzystywanie PDF Drukuj Email

https://lir.lublin.pl/projekty-szkolenia/projekt-ksow-2-2018-003

http://ksow.pl/projekty-partnerow-2018-r/gleba-jako-zrodlo-zycia-ochrona-oraz-jej-racjonalne-wykorzystanie.html

 
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3” PDF Drukuj Email

9 listopada 2018 r. Kraków – spotkanie w ramach POWER pt. Działania szkoleniowe i/lub doradcze skierowane do przedstawicieli MMŚP w zakresie funkcjonowania na rynku zamówień publicznych w makroregionie 3 (województwo: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)  - Miejsce spotkania: Campanile Kraków, ul. Św. Tomasza 34, 31-023 Kraków (sala konferencyjna, piętro I)

Link do formularza rejestracji: http://www.parp.gov.pl/50338

 

ZAPROSZENIE

 
Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 5.1 PROW 2014-2020 PDF Drukuj Email

 

Przekazujemy do wiadomości informację ARiMR na temat uruchomienia naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 5.1 PROW 2014-2020 – Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof. Nabór będzie trwał od 5 listopada 2018 r do 4 grudnia 2018 r. Więcej informacji w załączniku poniżej.

 

Pismo

 
Program dla Polskiego Ziemniaka PDF Drukuj Email

 

W związku z otrzymaniem przyjętego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Programu dla Polskiego Ziemniaka”, przekazujemy do wiadomości jego treść.

Program dla Polskiego Ziemniaka

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 86
Copyright © 2018 Podkarpacka Izba Rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates


Krajowa 
Rada 
Izb
Rolniczych